| ღNameღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti...eu nu am mai primit palme la fund.doar azi una.:/...baieti, voi cand dati palme la fund la fete le cred cu**e?

Sau? vreau sa raspunda baietii care DAU palme, ca sa vad parerea lor.

Pt ce dati palme la fund...pentru ca ne placeti, ne credeti cu**e, sau ca un fel de " Hai ca ne mai vedem, esti draguta", sau alt ceva, funda!

2 răspunsuri:
| TheMerdiso a răspuns:

1)Eu mereu cand ii dau palme la fund unei fete este ca o fac in gluma sa par mai interesant in fata celorlalti.
2)Pentru a vedea cum reactioneaza de exemplu o data i-am dat o palma unde-i fete si s-a facut ca nu i-am dat si la alta a zis ce vrei ma? Deci e ca un fel de 'test' de a vedea daca te place sau nu. Daca raspunzi razand inseamna ca il placi daca tipi inseamna ca nu.

Sper sa te ajute. Good Look

| calin4547 a răspuns:

Nise scoala **** si ne a **** de aceea dam la fund dam semnal ca vrem sa va ****