| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare de baraj pentru fete cares cei ma placuti baieti blonzi, bruneti, sau mai albi?

Răspuns Câştigător
| coolgirl97 a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii sateni cu ochii albastrii sunt topita dupa ei

20 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

De ce întrebare de baraj?
Undeva la centrul acestor 3 perspective.
Nici alb ca zăpada, nici blond ca albina, dar nici brunet ca şi ciocolata.
Undeva la mediul acestor 3 vederi.
Dacă te referi la culoarea pielii.
Brunet la culoarea părului.
Înalt.
Şi cu ochii albaştrii.
Aşa arată băiatul ideal în viziunea mea...

| AnonimA a răspuns:

day dreamingBrunet cu ochiiii verzilove struck wowlaughing

| Азбука a răspuns:

Pai... cei care folosesc si cratima, acolo unde trebuie...
[ex: cares = care-s]

| pink10 a răspuns:

Iubi meu e blond cu ochii albastri :X Deci te-ai prins?smug

| Izabelaisa a răspuns:

Doamne ce nebunie straight face

Fat -frumos laughing Iauzi ochii albatsri brunet omu perfect oh go on Nu conteaza bre happy

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca brunetii, asa e si la mine si la persoanele din jurul meu in general, dar asta nu prea conteaza cand te indragostesti. eu una am asa o slabiciune pentru bruneti:X si nu prea imi plac baietii blonzi, dar culmea este ca un blond m-a dat peste cap, m-a facut sa zambesc, dar sa si plang.sad

succes

| plasticstyle a răspuns:

Aia uitati la solar

| angelina_2665 a răspuns:

Bruneti)))

| leoaica_1036 a răspuns:

Bruneti

| Diddy a răspuns:

thinking
Sincera sa fiu... Mie imi e indiferent. tongue
Nu conteaza atat de mult culoarea parului, cat altele si altele. day dreaming

| Ionutz a răspuns:

Bruneti as zice eu

| MBAAA a răspuns:

Brunet cu ochi albastrii.big grin

| monica_8816 a răspuns:

Pai mie imi plac baietii cu ochi albastrii si par blond si cei bruneti cu ochii verzi

| dianca a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta...

| cristina32_4022 a răspuns:

Bruneti

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Albi?raised eyebrowshee hee no` cred happy...
~pentru mine` nu prea conteaza ce au pe cap[numai sa nu fie chei sau cu parul` alb raised eyebrows] happy conteaza ce au inauntruwinking happy
:*

| Mist a răspuns:

Cheli rolling on the floor)))...depinde, poate unora le plac baietii blonzi, altora bruneti, dar nu stiu de alb ce sa zic laughing

| Smoosh a răspuns:

Brunetii is cei mai sexy si e culoare mai masculina dupa parerea mea. happy

| Lola_5868 a răspuns:

Blonzi cu ochi verzi.love struck

| bizaumonica a răspuns:

Blond cu ochi albastilaughing