| Sandra2571 a întrebat:

O intrebare pentru fete(dar pot si baietii sa raspundatongue) : Ce baieti va plac mai mult? Blonzi sau Bruneti sau Sateni? big grin

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sincer pe mine ma atrag cei cheli, mi se par mai draguti laughing

| Mangustă a răspuns:

Nu conteaza, atata timp cat nu arata (parul ma refer) asa http://vkontakte.dj/cat/image/1221171/NICOLAE%20GUTA.jpg

| măcheamăăăî a răspuns:

Sateni :X. Blonzii par spalaciti, iar brunetii sunt naspa :p

| positivity a răspuns:

Bruneţi.

| Xtadelo a răspuns:

Nu conteaza...

| Nucreeed a răspuns:

Mie imi plac brunetele big grin ...btw ai spus ca si baietii pot sa raspunda nu puteam sa zic ca'mi plac brunetiistraight face

| LovingAdam a răspuns:

Blonzi si brunetilove struckhee hee

| melena a răspuns:

Brunetii si satenii, cu blonzii nu ma prea...inteleg laughing

| ingeratragator a răspuns:

Sateni si foarte rar blonzii

| AndyT a răspuns:

Eu nu va inteleg mie nu ma intereseaza culoarea ochiilor si a parului la fete, doar ca nu imi plac roscatele, eu sunt brunet cu ochii albastrii