| CityOfSatan a întrebat:

Intrebare destinata exclusiv baietilor.Care e cea mai buna pozitie de dezvirginare a unui baiat?Cum doare mai putin pentru baiat cand acesta e dezvirginat?Funda pentru cel mai bun si explicit raspuns!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai gandit mult pana ai pus aceasta intrebare?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai teroretic aplecat si folosind multa, multa vaselina.

| drhotzu a răspuns:

Ok... daca te referi la sex anal e posibil sa doara si o sa usture am inteles laughing)
dar dude!
nici macar atat nu stii? nu doare! te-ai masutrbat? si daca da: te-a durut?
(nu cred ca e o intrebare prea buna e pos sa nu stii ce e aia...)

| pallsNk09 a răspuns:

Frate, esti de-a dreptu' peste stangu. straight face Acum iti cauti si pozitie? Gasesti asa ceva foarte usor pe net, raspunsuri de la medici specialisti, si toate cele. Nu intrebi aicea. Eu cred ca nu prea isi are rostu. straight face Refuz sa raspund la intrebarea asta banala, inteleg ca esti stresat sa nu doara si astea. Dar prietene, la tare ce esti exicatat si toate astea, nu se simte foarte mult cand ti se rupe ata, ca doar esti barbat. Nu? Ce faci tu acum, cauti pozitii pentru dezvirginare sau pentru. straight face lol

| MyhayB a răspuns:

Sa doara ce? Cand intretii raporturi sexuale (fie ele si pentru prima data) cu o femeie nu ar trebui sa doara ( avantaj barbati fata de fete).