| anonim_4396 a întrebat:

Hei aceasta intrebare este destinata exclusiv fetelorwinking Deci voi cum spuneti profesoarei\ profesorului de sport cand sunteti in perioada mai dificila a lunii? Adica cum va scuzati?

4 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Cand eram la scoala, in timp ce ne alinia, eram fara echipament pentru ca stiind ca sunt pe stop nu imi mai luam haine sporthee hee Iar profesorul meu ma intreba: "De ce nu ai echipament? " Iar eu si fetele care nu aveau ziceam de fiecare data: "Avem probleme fiziologice!" Si ne spunea sa ne asezam pe banca din curtea scoliismug Nu trebuie sa ai emotii sau sa iti fie rusine pentru ca e ceva normal si indiferent de profesor/profesoara, ei inteleg. Bafta :X

| Mangustă a răspuns:

In rarele perioade cand facem sportu si se nimereste sa fiu pe stop, in momentul in care ne alineaza si ne intreaba daca avem vreo problema, ii zic ca nu pot face ora ca am "probleme de fete". Noi avem profesor, daca era profesoara cred ca e mai comod sa fi directa cu o femeie.

| Elly7890 a răspuns:

De obicei fetele folosesc expresia:Sunt pe stop!

| Iuliana2018 a răspuns:

Spui ca nu poti sa participi la ora P:S daca te intreaba dc ii zici ca nu te simti prea bine.O sa inteleaga ei...