| Kylexy a întrebat:

Intrebare doar pentru fete:
Credeti ca fata cu care am fost si eu fiind primul baiat din viata ei si ca prieten si ca iubit si in relatii intime ma va uita?

Răspuns Câştigător
| Loredana_4793 a răspuns:

In general fetele nu uita "primul baiat"din viata ei asa ca nu te va uita prea repedewinking

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu.nu o sa uite niciodata. tu o sa ramai toata viata unul dintre cei mai importantsi baietii din viata ei.

| NickiMinaj a răspuns:

Sincer? Da. Nimeni nu are atata memorie...

| Ingerash a răspuns:

Nu te va uita niciodata.

| flory13 a răspuns:

Categoric nuh. pentru ca tuh ai fost primul din viata ei, primul cu care a facut toate lucrurile astea...

| UniQue_1752 a răspuns:

Niciodata happy

| pitic13 a răspuns:

Nu te va uita niciodata pentru ca sunt clipele cele mai frumose si tu la fel chiar daca vrei sau nu sa recunosti asta

| lila_7629 a răspuns:

Fetele nu uita niciodata prima cotaiala...doar daca e fitoasa...at sigur o uita

| alinadany a răspuns:

Nu nu cred ca te va uita...niciodata.prima data e intotdeauna ceva special si cu toate ca poate ea nu recunoaste n o sa uitewinking

| ButIsMyTime a răspuns:

Categoric nu!
Se zice ca prima dragoste nu se uita niciodata happy
Si la voi a fost ceva intim deci sigur nu.