| smartalogu a întrebat:

Intrebare doar pentru fete. Cum preferati sa fie barbatii pe corp (piept, maini, picioare, spate) din punct de vedere al parului? A) Poate sa fie si maimuta, daca ma iubeste, pentru mine e indiferent B) Imi place sa aiba par pe ici pe colo, e mai masculin asa, dar sa nu fie "Chita" C) Daca vad un singur fir de par pe el fac spume la gura.

Intrebarea 2, ca sa nu deschid 2 intrebari asemanatoare degeaba. Cum v-a plac baietii dpdv al parului in zona intima? Cat de urat ati reactiona daca ati da de un iubit care nu sa ras in acea zona si evident creste amazonu' pe la el pe acolo?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

B) sigur ca e mult mai masculin si cat despre zona ntima, e alegerea fiecaruiahappy

NOname
| NOname a răspuns:

Ma inclin mai mult spre varianta "B". Imi place ca un barbat sa fie cat mai natural, adica sa aiba par cam peste tot (in limita normalului) si sa se rada doar in zona intima, sub brat si pe fata bineanteles. big grin

| catthshshshs a răspuns:

Cu cat mai putin par, mai ales in zona intima! Acolo chiar nu as suporta sa vad par...Pe piept se mai accepta, doar sa nu fie "maimutoi" big grin

| VodkaCoca a răspuns:

Pfoaaa, ma bucur ca prietenul meu nu are par pe piept ca urasc lucrul asta, pe maini are cat de cat da p picioare a recuperat de peste tot laughing)) si in zona intima imi place sa se eplieze c draq laughing sh rad mereu de el ca are un cur are piele ca un bebe laughing finutza:X merge la solar merge la estetist se ingrijeste si imi place mult chestia asta la el happy

| smartalogu explică:

Nu vorbeam de mine. Intrebarea a fost pusa la modul general.

| daniDeeDee a răspuns:

Aici un baiat big grin

automat ca fetele isi doresc un iubit cat mai ingrijit.winking

| perla a răspuns:

Ha ha ha asta e cea mai buna care aam auzito pana acum! ca sa nu dorm pana merg la inviere iti raspund ca mie imi place asa putin cu par pe piept si pe picioare in rest mai jos cum zici tu nicidecum amazonia dar taiat scurt. dar nici chel ca nu-mi place sa vad palinele atarnand ca ciresele in copac.si apoi gandeste-te ca acum barbatii merg la cosmetica mai ceva ca femeile. te salut PASTE FERICIT!

| zuzi a răspuns:

Eu vreau cat mai fara par