| timotaca a întrebat:

Intrebare doar pentru romantici :ce fantezii poti avea iarna intr-o cabana la munte cu iubita ta dau funda la raspunsul cel mai cel.promit.

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Deschide larg ferestrele stinge focul si dai drumul la motoare pina se aprinde semineul se aprind lumanarile porneste muzica vuietul copacilor care se misca deasupra cabanei incinsa in mijlocul padurii virgine~~!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Fantezii cu rahat, cu nuci...

| dia200 a răspuns:

Pai ar fi romantic sa aprinzi o lumanare asa pentru a vedea toateumbrele pe peretzi camerei, +niste muzica romanticadata incet doar pentru atmosfera

| doarofata123 a răspuns:

Un vin fiert langa semineu, va incalziti, va spuneti cuvinte frumoase si restul vine de la sine, sau umpli cabana de lumanari parfumate, o cupa de sampanie, petale de trandafiri, ulei de masaj, muzica de relaxare, restul ne e nevoie sa fie explicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune'o pe soba, o sa strige de placere.

| bebbellusha a răspuns:

Cv romantic ar fi in fata semineului cu o sticla de vin rosu si o baia k petale de trandafir