| Jennyfer1111111 a întrebat:

Voi unde v-ati petrece majoratul? Intr-un restaurant scump cu mai multe persoane sau intr-o cabana la munte cu un grup mic de prieteni(iarna)?
Aste o intrebare complet aleatorie si din curiozitate. Nu are legatura cu viata mea personala.

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ziua mea e vara. Mi-ar fi plăcut să-l fac la Gura Portiței, pe plajă, cu un grup de prieteni.

| RAY a răspuns:

Intr-un restaurant scump cu mai multe persoane nu ca un urs la hibernare

| Andreeush a răspuns:

Cu prietenii la o cabană.
Ar fi mult mai frumos decât la un restaurant.

| HadesSs a răspuns:

Clar intr-o cabana, la restaurant e prea oficial totul. La cabana mai faci un gratar, asculti ce muzica vrei tu. etc.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Într-o cabană la munte într-un grup restrâns.

| Rhea44 a răspuns:

Varianta doi suna cel mai bine happy