| VanessaKISS a întrebat:

Intrebare doar pentu baieti :cum vreti sa fie o fata la patlaughinglaughing?

12 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

"Gimnastica" laughing

| EdwLo a răspuns:

Pe scurt, Indrazneata.

| Xpert a răspuns:

Probabil sa fie cat mai... buna happy

| AlexicăHD a răspuns:

Degeaba ii buna la pat daca ii proasta de pute si daca ii buna la pat inseamna cai cam place deci va merge si la altul si la altul Fetele bune la pat sunt curvele pe care le **** cand vrei iar pe str nu le saluti capai daca iti iei o nevasta de aia de stie numa meserie cand ii zici sa-ti faca o ciorba iti zice hai sa ne FUT333m iar cand obosesti mere la altul

| VanessaKISS explică:

Adevarat

| VanessaKISS explică:

Mai pe lung crying

| VanessaKISS explică:

cryingcryingnu respunsuri stupide va rog

| aly a răspuns:

un taur sexy

| Hiuga0 a răspuns:

Intrebari de 2 bani si app vanessa ai 10 ani?raised eyebrows

| DanDannn a răspuns:

Buna,buna de tot! laughingrolling on the floor ce intrebari ridicole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu creasta mare, sunt f jucause, incercati si voi fetele cu creasta dezvoltata, provoaca placeri nebanuite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cat mai focoasa si rea