| Clodmod a întrebat:

Am o intrebare, mai mult pentru baieti...

Ce vreti voi, baietii, de la o fata?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am nevoie de ele ca sa ma tin pe picioarele mele.

| Dariusuu a răspuns:

Sinceritate, respect și puțin romantism.

| HueyFreeman a răspuns:

Inteligenta este deja ceva destul de rar. Of of of.

| Cristiann25 a răspuns:

Sinceritate,fidelitate,iubire,intelegere,respect etc! Cred ca aceste lucruri trebuie respectate de ambii parteneri! Te pup!

| sensualus a răspuns:

Doar ce ofera ea, fara sa puna pret!

| Apocaliptic a răspuns:

Ce le place baietilor fitosi de la o fata.
Sa fie blonda, sa aiba forme mari, picioare lungi, sa fie proasta, sa-i placa sexul si o relatie scurta.
Ce le place baietilor destepti la o fata.
Sa fie frumoasa, desteapta, descurcareata, gospodina si sufletista => o relatie lunga si frumoasa.

| h3r a răspuns (pentru Apocaliptic):

Păi ai zis cam aceleași...
Tu de care ești?

| Apocaliptic a răspuns (pentru h3r):

Eu nu cred ca am spus cam aceleasi...
Eu sunt din grupa a doua happy.

| h3r a răspuns (pentru Apocaliptic):

Bunhee hee

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Sa fie smechera, adica sa stie sa iti dea peste nas cand trebuie, sa arate cat de cat bine, sa nu o vad cum se ia cu toti in brate si cum vorbeste cu toti ce faci frumu, pisi, baby exista o limita cu din astea, sa fie intelegatoare si mai sunt mai multe dar pana la urma oricum ar fi daca iti place de e o iubesti oricum.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Daca sunt un porc vreau numai sex iar daca vreau mai mult atunci vreau:sinceritate, incredere reciproca si sa ne potrivim, adica sa avem despre ce vorbi, sa gandim asemanator etc.

| icEmaN10 a răspuns:

Simplu. happy Atitudine potrivita, aspect si pentru. mine cel mai mult conteaza sinceritateawinking

| taximetristul a răspuns:

Am pretentia sa-mi ofere macar atat cat ii ofer si eu ei.Nimic mai mult.

| Lik3BoSS a răspuns:

Pai depinde de baiathappy eu as vrea in primul rand sa nu fie fitoasa, sa arate cat de cat nu ca o lovita de tractor, sa nu fie proasta(sa fie desteapta)si ce a zis Cristiann25happy

| Hyōhaku a răspuns:

As vrea sa fie ea insasi.si inainte de a fi impreuna si dupa ce suntem impreuna.nu vreau sa fiu intr-o relatie cu o persoana "fabricata artificial"