| RosaliaOriginala a întrebat:

Intrebare extrem de ciudata dar cum fac sa controlez organul genital masculin ca atunci cand dorm se mai intampla sa am vise erotice si imi "dau drumul"? Deja e a doua noapte la rand ceea ce e extrem de ciudat

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te masturbezi in somn, sau te masturbeaza vreo fantoma

suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceva normal in adolescenta, se intampla, are si o denumire stiintifica "polutie"

| RosaliaOriginala explică (pentru suntserios):

E normal 2 nopti la rand?

| RealKing01 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Nu,nu e normal. Iți spun un secret care m -a ajutat mult
intră aici
https://gfycat.com/gifs/search/rocket+league
și uită-te cateva ore pe zi la cate un gif de mai multe ori, și o să treacă dependența de sex. Intr-o zi o să fie nevoie și de o prietenă, că dacă te-ai masturbat de multe ori trebuie să nu te mai gândești la prostii și să incepi o viață nouă. Cu plăcere.

| suntserios a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

E normal si 2 nopti la rand mai ales daca nu ai deloc activitate sexuala de orice fel

| mihai69 a răspuns:

Nu ai cum controla nimic.
Poate după 60 de ani să mai scapi, deși...

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Erecțiile nocturne și matinale sunt perfect normale. Nu poți controla acest lucru, deoarece tu ești în timpul somnului.

| FilipSorin a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu, hai in pv

| FilipSorin a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu, hai pe insta, ma cheama filipsorin.sw