| makegeorge93 a întrebat:

Intrebare intrebatoare
cand o fata zice despre un baiat ca e simpatik simte vreo atractie fata de el? sau ii place de baiatul respectiv?

8 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Daca zice ca e "doar" simpatic atunci il place dar nu exagerat de tare laughing

| larrii a răspuns:

Depinde ...eu zic unui baiat ca e "simpatic" cand nu prea il plac sau simt ceva fata de el ...sa nu se simta prost big grin

Dar pot spune unui baiat ca e simpatic sau cel mai des spun ca e dragut cand chiar imi place de elbatting eyelashes

| larrii a răspuns:

Nu neaparat sa scap de el ...doar nu pot sa ii zic ca e urat, s'ar simti prost. daca eu ii dau o poza cu mine si zice ca sunt draguta si el imi da o poza cu el si mie nu imi place ce sa ii spun? ba esti uratlaughing... zic ca e simpatic happy

| larrii a răspuns:

Paiii ...cred ca e mai timida.adica are emotii cand vorbiti la telefon sau fata in fata... daca prin mesaje iti raspunde, pe mess vorbiti si la telefon nu raspunde thinking probabil si'a gasit pe altcineva si nu mai este interesata de tine, s-o fi indragostit na laughing) nu stiu ce sa zic. sa vedem si alte raspunsuri big grin

| Mystique a răspuns:

Depinde de fata. Eu, personal ii spun unui baiat ca este simpatic cand il refuz si imi place doar ca amic si sa nu se simta prea aiurea, dar e posibil si sa te placa pe bune si a zis ca esti simpatic ca sa te prinzi si tuwinking

| makegeorge93 explică:

Adica ii zici ca e simpatic doar ca sa scapi de el?

| makegeorge93 explică:

Idea e ca am pus un amic sa o intrebe ce parere are despre mine, i-a zis ca sunt simpatic, dragut si a acceptat sa-mi dea nr. ei de telefon, ba mai mult ma invitat si la balul ei, dar problema e ca nu-mi raspunde la telefon, doar la mesaje, iar pe mess imi spune ca tine la mine ca la un amic, ca n-are chef de relatii acum, ca ii este mai bine singura, ca nu vrea sa se lege la cap etc. Acum dupa parerea voastra de fete, ce naiba se intamplalaughing ca n-am mai ajuns pana acum in situatia asta, adica au fost semne la inceput si stiu de la prietenul pe care am pus sa sune ca a si vrut o rel cu mine, numai ca dintr-o data ceva s-a rupt si nu inteleg ce? De la baietii am primit destule sfaturi si sincer caut si de la voi fetele niste sfaturi poate aveti alta gandire nu stiu.

| makegeorge93 explică:

Vaiii mi-ai taiat avantul cu ce mi-ai zis la final laughing)). Am intrebat-o daca e cu cineva si a spus nu, deci nu cred ca e asta, in fine astept si alte pareri