| Minsk1234 a întrebat:

Am O InTrEbArE : Daca o fata ii place de un baiat si ea nu stie ce simte baiatul pentru ea ce ar trebui sa faca happy

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sa invete sa scrie, sa aiba rezultate bune la scoala si sigur se va remarca in fata unui baiat!

| alexeanca a răspuns:

Eu personal nu as face nimic iesit din comun ca sa ii atrag lui atentia.As considera ca daca nu m-a "observat" pana acum inseamna ca nu e interesat de mine si nu m-as da deloc peste cap pentru el. E o stupizenie sa te schimbi, sa iti schimbi comportamentul, sa iti fluturi genele pentru cineva care nu stie ca existi.

| AnnMarie15 a răspuns:

Pai.ar trebui sa vorbeasca cu baiatul o perioada si sa vada daca sentimentele lor coincid big grin

| Kiko a răspuns:

Asa am fost si eu si i-a zis si am aflat ca si lui place de mine si vorbim de 2 ori pe zi pe mess.

Pasul 1. Intra in vorba cu el, cu prietenii lui

Pasul 2. Spune-i ca iti place sa vb cu el

Pasul 3. Cand ai simtit ca esti buna prietena cu el spune-i adevarul ca il placi

Pasul 4 optional: Daca nu te place, nu renuntza

| A_7901 a răspuns:

A)Sa invete sa scrie. Nu " Daca o fata ii place de un baiat" ci "Daca unei fete ii place de un baiat";
b) Fiecare actioneaza prin prisma propriei personalitati, nu sunt lucruri standard.

| Cortex a răspuns:

Sa vorbeasca cu el, sa-i dea semne ca il place, si vine totul de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti cea din poza este aproape sigur atras de aspectul tau, dar cum ramane cu limba romana? Daca vorbesti exact cum scrii nu cred ca ar putea simti ceva pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem mari sanse sa fim tara cu cei mai multi semianalfabeti care termina o facultate in caz ca nu suntem deja pe primul loc la acest capitol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l invite la un suc ceva, o plimbare in parc, daca baiatul o priveste prea mult clar o place! Restul observa si tu, intreaba-i pe prietenii lui