| Sephiroth a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete: ce parere aveti despre parul cret (la baieti)? In opinia voastra unui baiat ii sta bine cu parul cret?

14 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Da, baietii sunt mult mai sexxy cand au parul cret.

| lays a răspuns:

Dap.imi plac tipii cu parul cret:)
uita-te la tipul din the bedford diares. e super dulce
http://getshirtless.org/wp-content/uploads/2008/01/penn_badgley.jpg

ryan phillipe
http://beaulieu.csdhr.qc.ca/00-01/vie/eleves/Interets/Ryan%20Philippe.jpg

sau mult prea sexosul nick jonas:)))
http://media.photobucket.com/......002022.jpg

| Cryssy a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. Unora le sta foarte bine cu parul cret. Altora nu le sta bine.

| DeeDee28 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza atat de mult culoarea parului si daca este cret, ondulat sau drept, pe cat conteaza ce e dicolo de aparente. Cel mai mult conteaza personalitatea. Nu incerca sa judeci un om doar pentru ca e cret, blond, roscat, cu pistrui sau fara si alte lucruri la care te uiti prime data. Desigur, prima impresie conteaza, insa in timp iti dai seama ca mai conteaza si alte lucruri. Si ca sa nu zici ca ma abat de la subiect iti spun ca ului baiat dragut ii sta bine si cu parul cret, si cu parul intins happy

| nury a răspuns:

Dabatting eyelashessunt foarte sexybatting eyelashes

| Ada... a răspuns:

Da, îmi plac băieții cu parul creț love struck, dar dacă îmi place de un băiat, îl plac asa cum este, indiferent de felul parului sau culoareawinking.

| Iamal a răspuns:

Poate voua va plac baietii cu parul cret...dar noua nu prea ne place sa-l avem cret adica eu cel putin am un cosmar cu parul asta

| zepssy a răspuns:

E super! Sotul meu are parul cret si nu ma mai satur sa ma joc cu degetele prin carliontii lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa sunt superbii cu parull crett
=p~~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea agreez parul cret la baieti, dar este ok daca ii sta bine cu parul cret. am intalnit multi baieti cu parul cret si aratau foarte hot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoo am vazut la baieti cu par cret de mi s-a acrit. si prietenul meu are parul cret, (amandoi suntem creti) deci nu e problema. e chiar frumos sa vezi pe cineva cu parul cret in ziua de azi cand toti folosesc placa pentru a'l indrepta. (cea mai mare idiotenie posibila)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| andreea_6355 a răspuns:

Da...sunt foarte fumosi baietii cu parul cret.love struck

| XxDemiXgotHicXx a răspuns:

Sunt foarte cool...nick jonas e clar hot!