| JokKer a întrebat:

Intrebare p-i baieti. Mii interesant, de ce unii din voi doresc sa aiba contact sexual cu o virgina? Ce plaacere au ei de la asta?

13 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De fraieri! Dacă tot i-am declarat fraieri, ce mă mai interesează, ce gândesc, niște fraieri! Un bărbat face sex, cu femeia cu care vrea să facă sex, dacă și aia vrea să fie cu el.

| Narcis2007 a răspuns:

Sa fie primii, sa stie ca fata isi va aminti mereu de el ca fiind primul, ca nul va uita

| Papusik a răspuns:

Sa fie primii,sa stie ca fata isi va aminti mereu de el ca fiind primul,ca nul va uita

| ynna93 a răspuns:

Iti dai seama ca ei zic vaaai "am dezvirginat`o, sunt tare"asta in cazu` baietilor de pana la 20 de ani.cei trecuti de 20 au pretentii mai mari si vor ca fata care poate sa ramana alaturi de ei pe intreaga viata sa fie doar a lor.happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pai un baiat vrea sa aiba onoarea de a dezvirgina o fata

| JohnnyBi a răspuns:

Teribilism si lauda "vai ma am dezvirginat 10 pana acu, sunt un zmeu" gen. asta si.virginele sunt mai stramte, si curiozitatea (ideea de curs sange alea alea)

| ioana_8925 a răspuns:

Mai mult decat placere e curiozitate si mandrie vezi doamne!

| BillyX a răspuns:

E o mandrie asa pur barbateasca sa fii " primul ".asa suntem noi masculii.ne place sa ne batem cu pumnul in piept cateodata sau daca e cu adevarat din dragoste e cu totul altceva happy

| Abramburika a răspuns:

laughing sincer vreti ca sunteti prea laudarosi, unii habar nu au cum sa dezvirgineze o fata dar se bat cu pumii in piept ca ce tari sunt eiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i vorba de pareri.E vorba de trairi sincere din patea femeilor.Barbatii asta prefera chiar daca nu-si dau seama sau nu vor s-o recunoasca.

| Gabossss95 a răspuns:

Simplu, aia care sunt sadomaso! fundita?

| beatrice06_8752 a răspuns:

Raspunsul unei fete: Pentru simplul fapt ca o virgina nu are experienta sexuala, logic. Asadar baiatul oricat de nestiutor ar fi, in ochii fetei e un barbat care stie ce face. Majoritatea barbatilor le place sa domine. Oricum prima data ar trebui sa fie cu cineva care chiar te iubeste si stie ce face pentru ca e cel mai greu, nu orice baiat este constient de aceasta.

| unu88 a răspuns:

Vrajeala...curata! cu atat cat esti primul,daca o faci din dragoste si ti la pers respectiva,normal ca isi aminteste de fiecare data cine a fost primul, dar dupa un timp o incerci si pe a doua, s.a. happy