| alynutza_4886 a întrebat:

Intrebare penrtu fete ati putea iubi o alta fata?

Răspuns Câştigător
| Reka_8688 a răspuns:

Eu personal nu, dar sora mea mai mica e lesbiana si, crede-ma, ea se mandreste cu astabatting eyelashes. are o relatie foaaarte draguta cu o alta fata xD. nu e chiar atat de rau happy

13 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Doar ca prietena

| s3xy0girl20 a răspuns:

Nu stiu...nu cred

| lOllipOp a răspuns:

Daca as fi lesbiana poatelaughing

| Dek a răspuns:

Da si mult mai mult ca o prietena sau o sora se numesc lesbience si se iubesc am avut si eu asa 2 prietene care erau impreuna asa ca nu ii ceva anormal.Gay-i cum se pot iubi reciproc barbat cu barbat! La fel ca ei se iubesc si fetelewinking!

| DenizaVonDe a răspuns:

Bleah! nu! Doamne Fereste! evident daca nu cumva as fi lesby

| UnuAltu a răspuns:

Da eu, vrei sa ne iubim!?

| Noonee a răspuns:

De iubit o alta fata ca prietena da.
De iubit o alta fata(atractie) nu stiu depinde, eu una as putea iubi, dar as ramane pe principiul ca trebuie sa fiu ncu un baiat.Asta si datorita varstei de 16 ani, nu cred ca ar fi ai mei de acord, dupa 18 ani poti face ce vrei happy

| CATALINA_2480 a răspuns:

Daca as fi pe invers da! altfel nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| mee_4833 a răspuns:

Evident ca da. Ca pe o prietena, bineinteles tongue.

| Aly359 a răspuns:

Da! ca prietena, sora. Dar nu sunt atrasa de fete ci de baieti asa ca as iubi-o doar ca pe o prietena f buna, sora.

| xToxicObsession a răspuns:

Depinde laughing Daca ca o prietena/sora, normal ca da. Dar... in alt mod nu laughing. Nu's lesby. happy

| iulya_6725 a răspuns:

Stii normal ar fi sa iubesti un baiat asa cred eu dar daca tie iti place de ce nu...

| fanicacristina a răspuns:

Eu in niciun caz...de ce cum va iubesti o alta fata?