| Young27338273 a întrebat:

Întrebare pentru adulți băieți daca o fata la un ciclu menstrual normal pierde 0, 500 G /sânge cat va pierde la 10 cicluri menstruale?big grin big grin big grin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scarboase intrebari pui, pentru un copilas de 12 anisori!

| lpavel a răspuns:

Esti tare prost! cum dracu sa piarda jumatate de litru de sange la ciclu? laughing apoi sangele pierdut se reface pana la urmatorul ciclu! credeai ca femeile sunt in pericol ca raman fara sange sau nu inteleg intrebarea ta tampita laughing ma, unii parca ati cazut in cap cand erati mici si acum nu vi se mai dezvolta mintea cum trebuie, altfel nu imi explic intrebarile astea de copil de 3 ani... laughing

| blackann a răspuns (pentru lpavel):

Pai chiar are...12 laughing