| Robby121 a întrebat:

Întrebare pentru băieți.
Care sunt cele mai bune pastile pentru a întârzia ejaculărea și pastile pentru erecție?
Dau funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se scrie "Luați". Intreaba un profesor de romana! Ce este "oranza"? De "organza" am auzit. Este un material fin din care se fac voaluri. "toate prostile" se scrie "toate prostiile". Sa nu mai vorbim de lipsa unor semne de punctuatie. Acum serios: de ce chinui limba romana? Cu ce ti-a gresit?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acestea sunt mituri nu te mai lua dupa reclame, ei vor sa vinda prostiile lor care nu sunt bune de nimic, orice medicament are reactii adverse mai grave decat sa te ajute, mergi la urologie si medicul va vedea cauzele, desii se stie ca sunt de natura psihica datorita stresului si alimentatiei pline de E uri.