| PuFuleTz_5685 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Ce calitati ar trebui sa posede o fata pentru a fi numita "perfecta" pentru voi?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu vreau o fata perfecta. Dar vreau o fata care sa aiba cate un pic din fiecare. Nu vreau o artista dar vreau o persoana care sa aprecieze arta. Nu vreau un fotomodel dar vreau o fata care sa aiba grija de cum arata, sa se ingrijeasca pentru a ma atrage. Si caut o fata care sa fie matura dar totusi si copilaroasa. Sa aiba simtul umorului, sa fie isteata si optimista in primul rand. Vreau o fata sincera, comunicativa din orice punct de vedere. Fata care ma face sa ma indragostesc de la prima vedere e fata care e frumoasa natural fara mari eforturi si care de obicei nu se forteaza sa para altceva decat e. De multe ori fetele de care ma indragosteam pareau fete neinteresante pentru altii. Dar fiecare are gusturile lui. Imi place o fata care stie sa fie independenta dar care ii place sa depinda uneori de mine pentru a-mi arata ca am si eu un rol aparte in viata ei. Trebuie sa imi arate ca vrea cu adevarat o relatie si ca sunt special pentru ea. N-are niciun rost o relatie daca sunt considerat doar unul dintr-o lista, un baiat si atat.

| Malvina24 a răspuns:

Sa fie cuminte in primul rand, respectuasa, nu neaparat frumoasa dar sa arate acceptabil, sa fie inteligenta si sa stie sa se lase iubita! Sa fie naturala, nu o prefacuta!

| paramore a răspuns:

d'ohiti spun eu:nu conteaza aspectul fizic(numai sa nu fie botzita raulaughing)ca oriqm dk lor le place zic ca e frumoasa, chiar daca ea saraca e vai d mama ei, sa se uite la ce masina au, sa-i laude, sa se f...non-stop si sa fie proasta sa nu comenteze prea multthumbs downq mine si-au gresit adresaangry

| GdX a răspuns:

Nu exisata asa cevatongue

| DannielZMF a răspuns:

Pentru mine!
Păi sa vedem:frumuşică, drăguţa, amuzantă, puţin inteligentă. Mda şi cam atat!
Pa pa!

| sbk a răspuns:

Sa ma iubeasca neconditionat si sincer, sa arate bine(nu sa fie papusa insa, sa aprinda acea flama in mine)...

| francesca a răspuns:

Nu exista oameni perfecti

| danutz_6930 a răspuns:

Naturala...si mai ales sincera! totusi, nimeni nu-i perfectbig grin!

| ovidiu_4478 a răspuns:

Devreme acasa.
Doamna in societate.
... in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie virgina, sa se pise benzina, si sa aiba masina