| Sara2 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce parere aveti daca in prima noapte de dragoste fata nu este epilata pe picioare?

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pe baieti ii/ne intereseaza sa o faca.crezi ca le pasa de parul de pe picioare? ar da cineva cu piciorul unei asemenea sanse?laughing

| clauss a răspuns:

Depinde cat e de mare parul, daca e mic si nu deranjeaza la mangaiat, nu-i nicio problema si nu m ar deranja

| ronin33dan a răspuns:

Dragostea e oarba...nu se pune! Mai tarziu o sa fie naspa cand apare monotonia.

Răspuns utilizator avertizat
| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Ai zis o noapte de dragoste nu cred ca o faci ca lanterna si te uiti daca are par pe piciore, pe noi ne intereseaza ca vrea ...asta e important ca doar e o noapte nu o iei d nevasta...

| Helvete a răspuns:

Pai e cam aiurea presupunerea asta, fiindca banuiesc ca as observa inainte chestia asta. Daca, presupunand prin absurd, nu ar fi, cred ca as trece peste asta si m-as face ca nu observ. Habar nu am.

| icsulescu a răspuns:

Nici nu se mai punea vorba de o noapte de dragoste big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auu,. pai daca te iubeste, nu o sa se uite la aprul de pe picioarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aste este. mergem mai departe. nu poti rata momentul pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fii ft naspa pentru amandoi dar pentru baiat nu cred ca ar conta...nu cred ca ar rata sansa asta mai ales fata sa fie buna la fizicwinking

| JustStitch a răspuns:

Pe mine nu ma deranjează