| Aysa19 a întrebat:

poate intrebare ce o sa vo pun cam personala dar as vrea daca se poate sa-mi spuneti opinile voastre! Cum a fost prima noapte de dragoste? Cum o explicati? Ce a insemnat pentru voi? Ce parere aveti despre ea? Va multumesc:*

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Chiar ca e personala si pe persoana fizica laughing

| patty32 a răspuns:

Prima oara doare tare, atat pot spune laughing)
:-l

| andrei_3360 a răspuns:

Nu am facut. o niciodata dar consider ca daca nu o faci pentru ca asta simti ai facut. o degeaba :d. si daca ai facut. o sh ai simtsit ceva atunci e okey. te vei simti sh tu in sigurantsa ca nu ai facut. o obligata`.