| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : ce v-a placut / v-ar place mai mult : o relatie in care voi sa fiti invatatul si sa aveti ce invata de la iubita voastra sau o relatie in care voi sa fiti profesorul si ea sa fie cea care invata de la voi? adica cu alte cuvinte, preferati o iubita experimentata, care a avut numeroase relatii in trecut, sau o iubita neinitiata care este de abia la inceput?

Răspuns Câştigător
| cucu a răspuns:

Pai nu exista o relatzie din care sa invetzi numai u sau numai ea ...intr-o relatzie fiecare se completeaza si fiecare invata ceva de la celalalt. de la o persoana experimentata(adica mai mare) invetzi sa fii mai responsabil si mai cu capul pe umeri, invetzi sa te matuizezi, de la o persoana mai putin experimentata invetzi sa nu uitzi de unde ai plecat si sa apreciezi puritatea, inocentza, sa fii mai vesel, mai bun, mai dragastos.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeRadu a răspuns:

Mi-ar placea ca amandoi sa fim la inceput happy adica sa avem ce invata unul de la altul daca ma intelegiwinking

| dannny a răspuns:

Hmmmm...pai sa nu fie nici foarte expetimentata. dar nici prea neexperimentata. sa stie si ea cate ceva.