| gfhjfjfs a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Ce inseamna pentru voi sa fiti respectati de catre o fata[mai exact, de iubita voastra]?

2 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Pai cel mai important, sa nu ne insele, sa nu joace la mai multe mese si sa fie constienta ca are un prieten si ca nu e ok sa se dea chiar la toti. In rest cred ca se aplica respectul de la om la om, pentru ca nu e frumos sa injuri pe nimeni sau sa scuipi sau mai stiu eu ce.

| ciribist a răspuns:

Sa nu ne insele, sa nu ne scuipe, injure etc. sa fie... feminina big grin si cel mai important sa ne iubeasca, daca aste sunt altceva nu prea mai conteazawinking