| EmoKiddKills a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce va place la minee?(apropo eu sunt in poza profilului)Si lasati id...raspuns.Fastfastfast

19 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Mama ce obsedati, mi`e sila ca avem acelasi nume. Nu esti tu in poza, si chiar daca ai fi doar prosti s`ar combina cu tine pentru aspectul tau fizic. Pentru ca ai o mentalitate care lasa de dorit.

| Klepto a răspuns:

Pune poza cu violatorul ala gras care poarta masti de piele si se freaca cand vede oameni pe strada. Poate atunci o sa te cred ca tu esti in poza aia.

| Азбука a răspuns:

Inteligenta unde putem s-o vedem, in decolteu, ori in chiloti?

| Adorable a răspuns:

Buna!
"Ce parere avem despre tine". Pai, in primul rand, aceasta poza am gasit-o si eu pe weheartit.com si sincer, this is not you, Beib!
In al doilea rand, daca ai fi tu ti-ai pune poza cu fata nu cu alte parti ale corpului sa te dai in spectacol. Si chiar asta vrei sa faci - sa te dai in spectacol. Grow up si mai gandeste si cu capul data viitoare. Caci tipa din poza are cel poutin 16 ani, iar tu ai o minte cam de 12. Duci lipsa de IDuri? Pai cred si eu ca iti e rusine cu fata ta si de aceea furi poze. =].

| BaiatulAnonim a răspuns:

Esti buna'n draci big grin :X Dar trebuie sa faci ceva sa meriti ID-ul meu smug fast fast fast tongue

| sofia_8041 a răspuns:

Nu sunt baiat dar parerea mea ii ca nu esti in poza de avatar...dc? foarte simplu : daca erai tu erai sigura pe tine si constienta ca bietilor pe plac sanii tai imensi si picioarele super sexy...cu alte cuvinte trupul tau. Daca ai fi aratat asa cu siguranta ai fi primit multe complimente in viata reala si nu ar fi fost nevoie sa-ti pui o poza pe un site ca sa iti spuna lumea ce buna si evident ca sa primesti niste id-uri de baieti

| FlorinDiablo a răspuns:

Dami add la florin. diablo sa ma convingi ca esti in tu cea din poza :*

| nighter a răspuns:

Tot smug
nighter_me

| shadow72 a răspuns:

K esti cam tarfulita si imi imi dau seama d altele...imi mai spun?

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Lasa vrajeala.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DonAnonymius a răspuns:

Că araţi bine.Este tot ce îmi pot da seama dintr-un avatar foarte mic.

| EmoKiddKills explică:

Daca vreti sa stiti (alee a facut asta)(o omor)(in fine nuss eu e adevarat)varamea asta tembela scrie lucruri anapoda, as vrea eu sa arat asa big grin

| RkoRko12 a răspuns:

Pai. areti foarte bine... da nu esti tu oh go onbatting eyelashes. id ti`l las prin mesaj. sa vad daca chiar asa areti uh raised eyebrows

| MarianSteaua a răspuns:

Nu esti tu fata din av tongue

| famous a răspuns:

Cam terminata tu asa rolling on the floor)))).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gustul vestimentar. arati ok. ai forme placute.

| Anonima09 a răspuns:

Nu esti tu in poza! rolling on the floor) am vazut poza asta pe un site de tumblr oh go on lasa vrajealalaughing))

| blondul90 a răspuns:

Sa te **** bine