| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.happy
Ce va place mai mult la o fata.si ce nu?
[aspect si caracter]
mersi:*

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

1. 70, 55kg, blonda, ochii caprui negri, frumoasa, sani medii, fund bombat.Valeu doamne, sunt un superficial.Stiam eu ca se intampla ceva cu mine...

Nu merge asa.Eu...pac.Cum am vazut o fata, stiu daca imi place sau daca nu.Problema e alta. Mie imi plac fetele. Daca ma vad cu o fata de care nu imi place, timp de 2 saptamani. A 3-a saptamana sunt gata sa o iau de nevasta, Brusc, o consider foarte atractiva. Ori sunt romancele frumoase(schhh poate primesc un inteligent sau folositor) ori ma indragostesc eu prea usor.Indragostesc e prea mult spus.

Caracter? fara fite, sa fie sensibila, feminina.Si in primul rand, sa stie ce vrea. Daca ea nu stie ce vrea, nici eu nu stiu ce vrea, asta e clar.

| Sigmund a răspuns:

Fata perfecta pentru mine ar trebui sa arate prezentabil, sa fie inteligenta, draguta, tandra, pe aceeasi lungime de unda cu mine.Si spun ar trebui pentru ca atunci cand cupidon te sageata, nu stiu daca aceste criterii se mai potrivesc neaparat. Oricum la asta ma uit mai intai la o fata.

| DorelSudoru a răspuns:

Pai sa fir bunicica(draguta) hm caracter sa zica ce are de zis in general si sa nu fie cat mai eralista (adica sa nu gandeasca "o pot sa fac orice si ce frumoasa sunt") ideea principala e sa fie de gasca si sa zica ce are de zis daca are si niste pasiuni comune e perfect Sper ca te-am ajutat