| sweetgirl13 a întrebat:

Baieti ce fel de fete preferati? (aspect si caracter)

43 răspunsuri:
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Pai daca se poate aman2, daca nu se poate mai mult caracter decat aspect.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Aspect...dupa cum vrea ochiul meu.
Caracter...sa fie conservatoare neuronala.

| klark7410 a răspuns:

Esti in cautare?

| sweetgirl13 explică (pentru klark7410):

Depinde la ce cautare te referi tu!laughing

| ganjafarmer1911 a răspuns (pentru sweetgirl13):

Sigur se refera la acea cautare. stii u tongue

| klark7410 a răspuns (pentru sweetgirl13):

Ma refer in cautare de partener... unul care ti se potriveste.laughing

| Zenit313 a răspuns:

Sa aiba un ascpect fizic normal, nu am pretentii mari si sa fie sincera, deschisa, naturala si simpla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpatica
Putin incapatanata
Cu simtul umorului
Influentabila
Si putin nebuna big grin

| BubuLina999 a răspuns (pentru anonim_4396):

''pacat '' ca nu sunt influientabilalaughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BubuLina999):

Eh. detalii laughing

| BubuLina999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai astea fac difetenta!tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru BubuLina999):

Dap...dar niciodata nu vei gasi perfectiune. in concluzie eu cred ca nimeni nu ar trebui sa ceara mai mult decat poate oferi

| BubuLina999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu cred asta...dar nu mereu se respecta acest lucru

| SerafimHD a răspuns:

Aspectul nu prea conteaza dar fetele din ziua de azi au un caracter cu cat mai infect cu cat arata bine... pentru mine e simplu si de asta nu obisnuiesc sa stau sa caut fete, pentru ca nu gasesti oricum, i know it!

| Zuzazozo a răspuns:

Baietilor le plac fetele frumoase si cuminti.

Răspuns utilizator avertizat
| Terminatorul2 a răspuns:

Sa fie ascultatoare si un pic nebuna devil

| SisMusic a răspuns:

O fata care sa fie virgina care sa ii placa sexul si sa fie macar miss!rolling on the floor

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru SisMusic):

rolling on the floor. Wooa big grin. nici nu`i greu de indeplinit smug. miss sa zicem ca gasesti, sa-i placa sexul? no problemrolling on the floor...dar prima cerinta? good luck :devil)

| SisMusic a răspuns (pentru TraficDeMentosane):

Stiu aia ii cea mai grea cerinta pentru fetele din ziua de azilaughing

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru SisMusic):

In ritmul asta nu vreau sa-mi cunosc nepotii rolling on the floor.

| SisMusic a răspuns (pentru TraficDeMentosane):

rolling on the floor

| OliverArrow a răspuns:

Caracter

| C0L0R a răspuns:

Parea mea este ca o fata ar trebui sa fie iubitoare, sa se intretina si sa aiba un mod de viata sanatos happy

P.S. Sunt Colorat big grin

| Seby2661998 a răspuns:

Cele ce stiu se se faca placute alaturi de un baiat.Pentru mine doar atat conteaza.

| Seby2661998 a răspuns:

Cele care stiu sa se faca placute alaturi de un baiat. Pentru mine doar atat conteaza.

| DarkWolfPack a răspuns:

Sa fie ca un opus al meu (pe scurt frumoasă și inteligenta, că prostie am eu pentru ambilaughing ), eu să fiu + și ea să fie,,-'' -ul meu. Să mă completeze. Pe lângă această calitate orice fata ar trebui să fie dornică de ceva nou, pentru că o relație atatică este o relație moarta I don't want to see. Succes!

| TraficantuDePorumb a răspuns:

Aspect - supraponderala ( 200+ kg daca se poate )
Caracter - shaormerista

| PicoloGEO a răspuns:

Sa fie sincere, amuzante si sa se implice in relatii.In legutra cu aspectul nu am foarte mari pretentii.

| iloveiris a răspuns:

Una sa arate bine si sa fie blonda si nu trebuie neaparat desteapta prea tare

| Tanatos_Stefan_1997 a răspuns:

Sa aiba forme bine definite si sa fie sincera si doritoare...