| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Considerati babele atragatoare si sexy? Vorbesc serios, fara misto.

Răspuns Câştigător
| anonymus_5949 a răspuns:

Lewl
da
ma topesc dupa ele :d

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt femei atragatoare si la 35-40 de ani. Dar mai departe nu prea. Cum sa ma atraga babele? Eu vreau fete tinere. Si cred ca toti gandesc la fel.

| bluesky a răspuns:

laughingrolling on the floor

Sunt fata dar daca as fi un mos de 65 de ani cu siguranta as gasi atragatoare o baba de 60 de ani, mai ales daca as fi abstinent de ani buni! laughing

| Sara2 a răspuns:

Ce fantezii ai rolling on the floor

| lilstar a răspuns:

Dalaughing unui amic ii place sa aunce cu osu de la baba la caine si sa se joace rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| dannys a răspuns:

Da.Babele pana in 18 ani.Glumesc.Nu le consider atragatoare si nici sexy.

| greenmile00 a răspuns:

In primul rand, ar fi trebuit sa expui ce inseamna babe pentru tine, de la ce varsta in sus? laughing dar, serios, chiar consider ca un baiat atras sexual de o baba, are probleme grave laughing) iar pentru mine, baba reprezinta o femeie trecuta de 60-70 de ani.
Evident, nu ma simt absolut deloc atras sexual nici de femeile de peste 40 de ani. In schimb, pot spune ca imi plac tipul de femei office intre 30 si 40 de ani big grin
iar femeile sub 30 de ani, deja sunt tinerele si cred ca si tu esti de acord cu asta, si evident ca majoritatea sunt foaaaarte atragatoare din punct de vedere sexual laughing

| softdeluxe a răspuns:

Bineinteles...ca nu!

| nestlebaby a răspuns:

WTF? no way! (asta din viziunea mea, fiind femeie), poate pentru un obsedat.cum da de o gaura, cum sare pe ea laughing sunt femei frumoase si dupa 40 de ani dar sunt ff rare happy tu vorbesti de babe rolling on the floor

| ciprianpet79 a răspuns:

Depinde de cat de baba.

| SunShine /boy\ a răspuns:

pai sun babe urate rau si babe bune :X da' depinde la ce babe te referi, eu ma refer la d-alea de 40 de ani :X

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nici macar mie nu-mi plac laughing

| Sofer a răspuns:

Care se întrețin arata foarte bine babele. În principiu. Da, sunt atrăgătoare.

| Sapersters a răspuns:

Mie îmi plac femeile mature, între 38-55 de ani.

| vladutzconstantinescu a răspuns:

Deloc, poate pentru obsedati