| pinkflower a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce inseamna pentru voi o cu*va? Cand considerati o fata ca este cur.va?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te uiți în gura bărbaților, pleci în lumea mare!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Legiuitoarea a răspuns (pentru MadScientist):

Bună.
Pe lângă faptul că sunt foarte spurcați la gură mai au și carii, vai de lume.
Nu, mulțumesc, nu îmi place meseria de dentist, din niciun punct de vedere.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Legiuitoarea a răspuns (pentru MadScientist):

Bună.
Uite că nu am, spre uimirea ta!
Altceva?
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Legiuitoarea a răspuns (pentru MadScientist):

Bună.
A avut grijă viața să-mi aducă două supărări care nu le pot trece pentru tot restul zilelor mele!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

De fapt barbatii sunt mai blanzi, noi femeile suntem mai ale dracului, mai ales daca vorbim tot despre femeihappy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Oana92):

Bună.
Stai calmă, bărbații bărfesc de 100 ori mai mult ca noi femeile, crede-mă. Lucrez între bărbați!
Pa, pa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Atunci cand si-o trage cu toti. o curva de obicei e destul de cunoscuta asa ca nu mai intreba de unde stiu daca ea si-o trage cu toti.
mai e si genul acela de fata care mai injura, fumeaza, poate mai si bate vreo fata sau un baiat mai slab de inger... asta e la figurat, da tot curva o numesc laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aia de pe centura.

| mentholinks a răspuns:

Cand o i-a intransa.

| Dariusuu a răspuns:

Cand umbla dupa m-ai multi baietii, si intretine relati sexuale pe banii.

Ceva de genul arata o cu*va. Dar si ele au rolul lor in societate.

| prizeFTW a răspuns:

Când te înşeală şi umblă îmbrăcată 10% pe centură.

| Deliα a răspuns:

Sunt fata.Cand acea fata se f... cu o suta si poarta rochii si fuste pana la fund.Eu port nonstop rochii, fuste dar le port un deget deasupra genunchilor

| LittleLuciane a răspuns:

Cand ea umbla cu mai multi baieti deodata sau cand se prostitueaza cand se saruta cu toti.eu am patit-o cu colegii din cls eu sunt foarte dezvoltata de fel si ei mi-au zis ca m-am f***t de aia arat asa pana si directoarea crede eu le zic ca nu am facut-o niciodata.asa ca daca vezi o fata mai dezvoltata asta nu inseamna ca e c***a.adica in ziua de azi mai e cate una prin a 10-a si zici ca e a 5-a laughing)

| SyndicateX a răspuns:

Curve sunt cele care se vand si nu ma refer la faptul ca fac sex pe bani, cine stie intelege la ce ma refer.

| crack123 a răspuns:

Teoretic cand umbla cu mai multi in acelasi timp sau ii schimba ca pe sosete ( nu le luam in calcul pe cele profesioniste).
Dar in lumea de azi orice femeie care ma refuza, care imi displace din vari motive sau in cel mai bun caz, fara nici un motiv, e CURVA laughing

| alinaalina02 a răspuns (pentru crack123):

Un baiat foarte sincer..rar.laughing