| maryajoly123 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Credeti ca toate blondele sunt proaste sau marea majoritate?

Răspuns Câştigător
| KamyKaze666 a răspuns:

Frate cine a zis ca daca esti blonda esti prosta? Niste tembeli fara ocupatie sunt femei blonde naturale care sunt mandre de asta si nu sunt incuiate la creier asa ca...
Nu, nu cred e o prostie eu sunt brunet si daca ma vopsesc blond de exemplu sunt prost sau daca o blonda se vopseste bruneta numai e proasta? nu are nicio legatura culoarea podoabei capilare cu inteligenta
Pe romaneste esti blonda nu esti blonda poti sa fi proasta nu e nicio lege ca daca esti blonda esti neaparat proasta happy
Bafta! si ti-am zis proast/a poti sa fi si fara sa fi blond/a happy

Răspuns utilizator avertizat
| iHate a răspuns (pentru radumstain):

Corect laughing

15 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Daca e sa fii proasta, poti fi si bruneta si blona si satenastraight face.E cea mai mare prostie faza asta cu blondelestraight face.

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Parerea mea e ca e o prostie faza cu blondele,asa si'au format parerea majoritatea despre blonde,toate sunt cam la fel, nu e dif dintre o blonda si o bruneta, e doar o superstitie, nu stiu cum sa iti zic, dar nu am nimic cu blondele...nici cu brunetele sau satenele

| bObby123 a răspuns:

Nu culoarea parului conteaza.
Poti intanli blonda cu capul pe umeri si poti tot odata sa intanlesti brunete proaste de bubuie. Totul tine de educatia de care au parte de mici

Deci raspunsul meu este ca " nu cred ca toate blondele sau marea majoritate sunt proaste " happy

| neutrino a răspuns:

Poate da, poate nu, dar sigur sunt mai destepte decat multi baieti.

| LineGuide a răspuns:

Marea majoritate?!?!? wtf, am invatat in clasa a 7-a de pleonasm, si am zis:cine ar folosii expresia asta? hm...am gasit, si ziceai ca nu esti blonda?

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Nu toate
am lucrat cu o blonda care arata supermisto tipa si era ff desteapta
am ramas straight face cand am vazut ce poate sa scoate pe gurita aia a ei frumoasa laughing
era studenta la drept smug
incercam eu sa ma dau la vrajeala cu ea, dar nu tinea deloc
in concluzie NU, nu toate blondele sunt proaste

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Prostia nu e data de culoarea parului. Prostia e data de creier. Vorba aia: Degeaba ai cur si tate daca nu ai creier.
Deci blondele sunt ok dupa parerea mea.

| N0kia a răspuns:

Toate big grin

| Mada_6077 a răspuns:

Doar cele naturale sunt!

| cristian2341 a răspuns:

Parerea mea e ca nici-o fata nu e proasta big grin.

| Sailor1 a răspuns:

Mesaj pentru toti cei care au raspuns:
bine ca dati zeci de raspunsuri la o intrebare chiar cretina in loc sa ii ajutati pe altii de pe site-ul asta care chiar pun intrebari normale si care n-au poate nici macar un raspuns.

| stefan1320 a răspuns:

N-are nici o legatura parul blond cu prostia!

| Amii22 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toate prostiile pe care le auzi si maiales nu intreba p nimeni asa ceva k te ia drept fraiera. o pers nu se defineste dpa cum arata, ci ce are inauntru. sper ca ai intz ce am vrt sa zc. ceau :*