| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baietibig grin

La ce va ganditi prima data cand o fata va priveste adanc in ochi?big grin

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Prima reactie este de inferioritate. Stim cu toti, ca femeile sunt cu un pas inaintea barbatilor. Ca atare prima reactie este de uimire, de teama de rusine. A doua etapa, sex. Totul se rezuma la sex. Daca te uiti in ochii, unui baiat vei vedea ca la jocurile electronice, in loc de pere, sau, nu stiu ce fructe mai sunt, vei vedea numai sex sex sex. Realitatea asta este. Ca si barbati suntem slabi. Mai slabi ca si femeile. Pa

| Narcis2007 a răspuns:

Probabil as sesiza cat de frumoasa e...

| Liada a răspuns:

big grin chiar sunt kurioasa si eu ...hai baieti.destainuiti-va

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Aulolaughing) asta e cam greaalaughing))) sa ma gandesc sincer eu nu ma gandesc la ceva poate la Rapidbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| illegalb0y a răspuns:

Clarr ma placee... daca mai si zambestee... e topita dupa minehee hee

| drAn3 a răspuns:

Ultima oara cand s-a holbat una la mine vreo 2 minute, dar pe bune 2 minute la rand, nu ne cunosteam inca, si se uita fix in ochii mei si cum eu sunt mai nebun, nu cedez la chestii din astea, pun fata care nu exprima nimic si priveam in ochii ei ca prin sticla, pana a inceput sa devina nervoasa si sa se agite.
Deci cand ma priveste o fata adanc in ochi, prima data ma gandeste "Si asta-i ne_buna"

Pov are un happy end, pentru mine cel putin.

| wrapper23 a răspuns:

De obicei sunt atatea lucruri la care te gandesti in aceeasi clipa, incat e greu sa le reunesti sub un singur termen. Sunt intrebari pe care ti le pui. De exemplu, te intrebi la ce se gandeste ea, daca vrea ceva serios de la tine, daca incearca "sa te citeasca", daca te place.

Evident, si baru are dreptate. Si sex.