| doareustreet a întrebat:

Buna TPU plac o fata de fiecare data cand ne intalnim ma priveste adanc in ochi si uneori cand nu se uita isi trece mana prin par in directia mea care ii faza?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu ce faza vezi tu aici!
Toate fetele cu parul mai lung, fac gestul de a trece cu mana prin par, este un gest perfect normal!
Cat priveste privitul adanc in ochi, este pentru a-ti spune probabil ca, ar trebui sa o saluti sau sa-i vorbesti, ca privitul "ca boul" fara sa saluti, sau sa-i spui ceva, inseamna ca te face impertinent, nesimtit ori prost si cred ca nu vrei asta, nu?

| GoldenZenith a răspuns:

Ea stie ca o placi?

E posibil sa te placa. dar nu mai bine vorbesti tu cu ea? Gestul cu mana prin par e normal. nimic iesit din comun sau care sa iti dea vreun semnal ca face asta special ca te place.