| Anonim340 a întrebat:

Aceasta întrebare este mai mult pentru baieti! happy baieti, as vrea sa stiu ce faceți voi cand sunteți îndrăgostiti, ce gândiți, ce simțiți, dar la dragoste adevarata...ce sentimente aveți si ce gândiți cand auziți numele persoanei respective....pentru unii curioși, întreb asta pentru ca, dupa cum unii stiti, da, imi place de un baiat și as vrea sa aflu mI multe. Mersi anticipat si FUNDA + VOT happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Eu unul cand simt atractie sau ma intereseaza o femeie incep sa analizez sa cuget, sa rezolv dilema care se naste la fel ca si cea aparuta in gandul cocosului cand incepe sa alerge gaina. laughing

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Bine gândit.Super comparaţie.
LOL
big grin

| Sportfreak a răspuns:

Pai, 24 din 7 te gandesti la ea, vorbesti sec cu alte fete, te simti si prost in accelas timp daca nu te place dar daca iti trimite un mesaj, iti bate inima puternic sau cand esti langa ea, pur si simplu iti simti ritmul inimi, cam asa e la mine, imi tremura mana rolling on the floor mai ales daca o tin de mana sau ceva... Sper ca te-am ajutat.