| Aldutssss31 a întrebat:

Intrebare pentru băieți:dacă iubita voastră v-ar spune că a făcut sex cu 35 de bărbați, ce reacție ati avea?

49 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O dau afara din casa

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ar trebui să mergi la un medic de urgență, dacă e adevărat ce spui.

| whatevernvm a răspuns:

As întreba o dacă i-a numerotat în vreo agenda

| darrio2007 a răspuns:

Care femeie crezi ca spune asta?

| RAY a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa judecam pe alti pentru trecutul lor,personal eu nu as sta cu o asemenea personala,dar nu as avea de ce sa o judec,pur simplu eu consider ca omul iti repeta comportamentul,omul are un tipar setat care il tot repeta, foarte greu te poti schimba dar si atunci ocazional simti ca iti lipseste vechea personalitate sa spun asa,desi nu as putea sa am incredere in asemenea om, nu ca as aprecia un barbat, asta nu inseamna ca nu as putea avea o conversatie rationala, din contra fiecare om are trebuie ascultat ca fiecare are ceva de spus, uite asa inveti de la alti, evoluezi

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

"personal eu nu as sta cu o asemenea persoana"
laughing he, he, he... dacă ai știi câți bărbați/femei stau cu asemenea persoane și habar n-au.
Până nu s-o inventa un contor biologic care să fie implantat la naștere (la toate intrările posibile la femei și exact între 00 la bărbați) și care să arate permanent "kilometrajul" personal, discuțiile astea sunt pierdere de timp.
rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Pentru ca iubirea inseamna credinta, speranta, iluzie, asteptari, pierderea ratiuni, logici

https://www.youtube.com/watch?v=u0usbLzXfn8

| Schelling a răspuns (pentru Hammurabi):

Totusi cred ca sunt niste "tips" sau "hints" dupa care iti dai seama. Marele Canion se vede, nu? Nu poate sa vina cineva sa-ti spuna ca e munte, ca tu vezi ca e canion.

| Hammurabi a răspuns (pentru Schelling):

Da, depinde de nivelul de inteligență.
Unii habar n-au ce e Marele Canion, și tot ce zboară se mănâncă. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Schelling):

Aha ca toti pot sa-si dea seama.

| Drimmero a răspuns:

De incercat merge sa incerci, dar pentru ceva serios as zice pas,, probabil as rade in sinea mea, asta daca reusesc sa ma abtin de fata cu ea.

| OldSoul a răspuns:

As intreaba-o cate avorturi a facut pana acum laughing

| Holiday a răspuns:

Daca a facut de-a lungul timpului:

-Wow! Ce memorie ai!

Daca zice ca a facut o data cu 35:

-Mai exagereaza omul, dar nici chiar asa!

| Emma30555 a răspuns:

Depinde pe la ce vârstă a adunat acest număr. Eu cunosc o tipa care a avut poate și mai mulți. În prezent e căsătorită și e foarte bine, nu își înșeala soțul, se înțeleg bine. Bineinteles ca el nu știe exact numărul celor dinaintea lui dar nici nu l a interesat. Asa ca cei care răspund atât de scandalizați sa tina cont ca atunci când se vor căsătorii nu vor ști numărul bărbaților soției dinaintea lui

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

"ca atunci când se vor căsătorii nu vor ști numărul bărbaților soției dinaintea lui"
Ba se afla usor cel mai simplu consultând cunostinte/prietene.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe cei mai mulți nu i interesează, doar pe puștani ii interesează și presupun ca e altceva în cazul lor. Dacă un tip se hotărăște sa se însoare după un an doi, trei de relație, se înțeleg și totul e ok între ei tu chiar crezi ca un om matur face chestia asta? E jenant asa ceva.

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Desi din **curva** o femeie poate deveni o femeie de casa?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Nu era curva, era foarte open mind, gandea la fel ca un barbat, cand era singura, cand era intr o relatie nu se mai uita la altii

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Ce sa spun, eu credeam ceva, dar ma bucur cand vad ca nu am dreptate

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca conteaza multe aspecte, de ex sunt fete prostute care isi fac reputatie proasta pentru ca nu stiu ce se cade si ce nu. Tipa asta de care zic eu era o tipa sigura pe ea, cu personalitate, si era o tipa desteapta fiindca nu s-a combinat cu nimeni din cartierul ei sau de la munca, ii agata de regula de pe net sau poate din cluburi, vacante etc astfel incat cunoscutii o respectau. In principiu sunt putine asa, societatea ne face pe noi femeile respectabile sa avem cat mai putini iubiti. Oricum cred ca si treaba asta de a fi curva sau nu tine mai mult de atitudine si comportament

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Prejudecati avem cu toti emma, credinte, convingeri

| Crackman a răspuns:

As zice, ca o masina merita cel putin o data condusa.
Dupa as merge la un model mai nou happy

| flixbuster a răspuns:

Pai mi-ar fi ciuda ca eu am facut cu mai putine femei de atatwinking

Cred ca totusi as merge cu ea sa faca un set complet de analize si daca totul iese ok nici o problema. As invata meserie de la ea.

Mai exista si situatia in care e actrita porno...

| PersonajFictiv a răspuns:

" Dar n-ai făcut sex cu unul care face cât aia 35...doar din preludiu"

| HadesSs a răspuns:

M-ar busi rasul as sti ca face caterinca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As crede ca se dã mare in fata mea. Deoarece as avea mult mai putine partenere.

| Paul754880338 a răspuns:

As aprecia sinceritatea si tinerea de minte. Altele( altii) pe la 15 au pierdut numaratoare

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cata sinceritate pe barbatii de aici laughing
Dar daca voi faceati sex cu 35 de femei? Apoi daca voiati o relatie serioasa, nu voiati ca femeia sa accepte?
Femeia e curva, barbatul cum e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Cine zice ca e curva?
Nimeni nu trebuie sa stie. Nici iubitul ei.E "curva" doar daca recunoste.

| RAY a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Si reciproca e valabila,curvarul ramane curvar pe viata sa spun asa,desi cuv curvar, curva are conotati negative, e un cuv prea dur si eronat, sunt pers care le place sexul, de ce sa i numim cumva

| Schelling a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu

| GouDidodino a răspuns:

I-as da 2 pumni in cap si un sut in cur si bineinteles jet

| GouDidodino a răspuns:

Bănuiesc că tu esti nr 36 dar nu si ultimul

| OrdanKarris a răspuns:

Nici o reactie. Mi-as trage-o cu dansa cat pot pana se destrama totul. De asemenea nu as investi nimic in ea. As folosi-o strict pe post de obiect sexual. Nu as avea nici un fel de reactie.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru OrdanKarris):

Vorbesti despre cea cu care esti in prezent, nu?

| OrdanKarris a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

De ce oare simt ca tu nici macar nu ai cine sa-ti ofere implicarea si sa investeasca. Macar in cazul meu si a prietenei mele exista acea sansa. Dar la felul cum ai pus intrebarea imi da de inteles ca nu ai nici macar atat, nici macar o posibilitate. Au fost suficiente numai cateva cuvinte sa imi dau seama. Te deranjeaza selectivitatea mea? Te deranjeaza ca din ce in ce mai multi potentiali barbati nu se inghesuie sa se implice cu tine? Naspa. Sincer sa fiu nu am idee cati parteneri a avut a mea prietena, dar nu ne grabim sa intram in chestii complicate precum casatorie si nici nu ne batem capul cu etichete. Si in final nu inteleg ce treaba ai tu cum imi traiesc eu viata si cum aleg sa dau la o parte muierile inutile din viata mea. Da, ai citit bine: muierile INUTILE! Te simti? Te incadrezi?

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru OrdanKarris):

Spun asta pentru ca tu înafara de "curve eșuate" nu poti avea. M-am lămurit de tine de mult din alte răspunsuri si esti penibil rău laughing)) Eu am relatie de 8 ani, deci stai in banca tawinking Sunt cu iubitul meu de cand eram la liceu, si uite ca in 8 ani m-a suportat si ma suportă si ma iubeste si îl iubesc și eu...macar de te-ar iubi mama ta cum ma iubeste el pe mine. Si oricum avem o altfel de gândire, tu te gândesti doar la sex pentru ca altceva nu iti poate oferi o femeie, înțelegi ce zic? laughing))

| OrdanKarris a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Si totusi nu inteleg, devreme ce ai "relatia de vis" mi se pare anormal sa vi aici sa te ofuschezi de felul cum imi traiesc eu viata. Inseamna ca relatia ta de vis nu e atat de vis cum vrei sa para.Vezi ca relatiile astea de liceu se destrama si mai urat. Esti genul de femeie care va trai cu sentimentul ala "oare ce-am pierdut". Oare ce alta maciuca mai exista pe lumea asta decat aia a actualului laughing. Nu inteleg de ce te plangi de "curva mea". E curva pentru mine, nu pentru prietenul tau. E curva mea si eu curvarul ei. Cumva viata ta sexuala scartaie si te legi aiurea de mine? Oare asta sa fie? Dupa 8 ani nu ar fi exclus. Devreme ce ai o problema existentiala cu ce ma gandesc eu si cat de des ma gandesc la acel lucru e clar ca, cam lipseste acel lucru din viata ta. Ai formulat bine cand ai spus ca prietenul tau te suporta si te-a suportat. Te-ai dat de gol. Inteleg extrem de bine ce zici, mai bine decat sperai. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ChawChaw a răspuns:

In primul rand m-as mira, apoi as lua-o la intrebari: "cand?" "de ce?" "cu cine?".Nu as apela la violenta, pentru ca nu rezolvi nimic cu loviturile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChawChaw):

"Nu as apela la violenta"
Sigur? Nici măcar o palma, doua? Nimic? Câta bunătate

| ChawChaw a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic...E treaba ei ce a facut, daca o iubesti o accepti oricum, daca nu ii dai papucii.

| OrdanKarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Cineva vrea palmuita. Se aranjeaza! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru OrdanKarris):

O ora si un loc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChawChaw):

rolling on the floor

| Schelling a răspuns:

In primul rand, ar fi fost imposibil sa ajungem in stadiul ala. Dar daca prin absurd s-ar fi intamplat, in secunda doi, dupa afirmatia aia, n-ar mai fi fost.
Nicio reactie exterioara, ci doar dezamagire ca nu mi-am dat seama mai repede sa nu mai pierd timpul cu ea.

| Dalmore a răspuns (pentru Schelling):

Te misti repede laughing

| Schelling a răspuns (pentru Dalmore):

Inspre ce?

| Stefan1987 a răspuns:

Ce frustrati sunteti?
Dar voi golanilor?
Cu cate " curve " v-ati culcat?