| titi_1218 a întrebat:

Intrebare pentru baietibig grinaca o fata care va place var suna aproape in fiecrae zi sau peste o zi si var invita sa esit in parc sau in alta parte var scrie pe net si v-ar spune ca va place, voi ce ati crede despre ea?

Răspuns Câştigător
| fabogov a răspuns:

Sincer, aș considera-o lașă. "Declarațiile" nu se fac pe net. Asta 1 la mână. 2. Nu din asta trebuie să îți faci o parere despre ea, accepta invitația și vezi ce are in cap. Oamenii au multe feluri de a spune celuilalt că exista semtimente, și poate uneori din prea multe sentimente pot exagera. Așa că, sfatul meu, ca băiat, ieși cu ea, vezi dacă felul ei de a fi este ceeace îți dorești, și spune-i, nu o amăgi.
Succes.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt fata si iti spun ca majoritatea barbatilor ar crede-o prea insistenta si si-ar zice: aoleu, daca acum e asa disperata, daca ma combin cu ea o sa ma sufoce de tot. Las-o mai moale, ca mai rarutz e mai dragut

kratos
| kratos a răspuns:

Ca are sentimente pentru mine.

| night_crawler a răspuns:

As fi un prost daca nu mas duce cu ea in parclaughing

| ATB a răspuns:

Sincer m-ar speria un pic disperarea ei... zi de zi e cam mult doar pentru o amica dar probabil as crede ca e foarte indragostita de mine. Daca esti in situatia asta vorbeste un pic mai rar. si invitatia fa-o sa para din intamplare. din plictiseala pentru amandoi sa nu pari disperata. Ai grija ce faci. Sa fi iubita!

| cristinela a răspuns:

Sau face misto de tine(mai ia si tu niste lectii de gramatica), sau chiar te place si are destul tupeu cat sa ti/o spuna!

| titi_1218 explică:

Cristinela, lectii de gramatice am luat destule cred ...am scris asa pentru ca am scris repede! si nu am scris pentru mine dar pentru prietena mea...mersi oricum, mai astept raspunsuri!
PS:nu trageti atentia chair la orce maruntus daca am scris odata cu greseli atunci nu inseamna ca nu stiu gramatica!

| Morphix a răspuns:

As zice ca poate fata nu putea sa'mi zica in fata si de aia foloseste netu ceea ce poate fi un lucru bun pentru ca m'as gandi ca ii place sincer de mine.insa daca ar face asta zi de zi si eu m'as speria.la inceput ar fi ok sa faca asta insa mai apoi nu cred ca e indicat sa faci asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo cred ca daca tu o simpatizezi macar putin incearca sa vb cu ea si spune-i tot ce simti si daca o iei cu usurelu si ii spui tot ce simti si crezi despre ea pana la urma va intelege asta e parerea mea si chiar te place mult