| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
pana unde se trage preputul? Adica de exemplu in timpul sexului oral se trage doar dupa cap sau de pe tot penisul?

ps :Stiu ca voi fi facuta in toate felurile dupa aceasta intrebare, destul de deplasata dar asta-i lumea.
funda!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Prepuțul trebuie tras (pentru un sex oral de calitate) numai atât cât să lase glandul direct accesibil limbii și buzelor partenerei.
Nu trebuie să tragi de pielea aia ca de coaja de la banană - s-ar putea ca reacția lui să nu fie cea pe care o aștepți. Fii blândă!

| Xpressurself a răspuns:

Depinde.
la un virgin poate sa nu treaca de gland. baietii se "dezvirgineaza" in timp, adica dupa mai multe contacte. depinde de fiecare. sub gland se gaseste un frau nimit si ata. aceasta se rupe in timp. depinde cat de mult s-a rupt acest frau.
un vagin stramt il va forta sa se rupa mai repede, unul mai larg nu.

am gasit un material care cred eu este destul de cuprinzator.

http://www.seximus.ro/articole/penis_testicul.php

| 4BubaNeagra a răspuns:

Pai ..nu vrei sa incercam o demonstratie live? big grin

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Ii scoti doar capu la lumina si incepi traba P.S daca esti fata lasa dinti la o parte ca nu placut de loc sa ii zgarai poti gasi mai multe detalii pe un site porno