| anonim_4396 a întrebat:

[Intrebare pentru baieti.] Sa intamplat veo data sa va placa sau sa iubiti o fata mai mare decat voi si sa nu o puteti avea? Daca da cum ati trecut peste asta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am patit asa ceva.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Da, însă în cazul meu a fost vorba şi de statutul social al respectivului. Dat fiind faptul că era vorba de o diferenţă mare de vârstă am încercat să văd doar dezavantajele unei potenţiale relaţii, gândindu-mă că nu vrea decât să profite de mine.

Baftă!

| Narfundo a răspuns:

Stai linistit.Te indragostesti cu o fata mai mare atunci cand ai o gandire mai avansata". Cand o sa ajungi la varsta maturitatii " o sa ai mai mult noroc.

| caporalul a răspuns:

Da sinca cum mi-am dorit sa fiu co fata, inca nu am trecut peste asta eu mai sper