| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti, dar pot raspunde si fetele happy.Vi s-a intamplat sa va iubiti partenera dar sa o inselati din diferite motive? V-a parut rau? Ce puteti spune despre asta?

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Nu. Ori iubesc persoana respectivă și îi sunt fidelă, ori nu stau cu ea.

Este o tâmpenie. Ori e albă, ori e neagră. Cel puțin din punctul meu de vedere. Este ca și cum ai spune "vai doamne eu sunt mare vegetarian, cel mai mare din lume, dar totuși mănânc carne".

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iubirea din cuplu este șubredă dacă unul din parteneri "calcă strâmb"!
Pa, pa.

| Criiss16 a răspuns:

Eu cred ca daca iubesti cu adevarat o persoana, nu ai putea sa o inseli. In ambele cazuri, eu nu as putea sa insel daca iubesc cu adevat o persoana!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Criiss16):

Asa mi-ai spus si mie, si totusi mai inselat!

| Criiss16 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

laughing Serios?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Criiss16):

Oricum sa stii ca eu team iertat, si te astept inapoi

| Criiss16 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ah, macar m-ai iertat. Mai vedem. laughing tongue

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Criiss16):

Vezi ca am schimbat parola de la usa, daca te razgandesti sa ma anunti

| Criiss16 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Bine, bine. tongue

| myrko a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat nu inseli si nici una nu ti se pare mai frumoasa decat e persoana pe care o iubesti, da o oti insela dar mai devreme sau mai tarziu o sa regreti.

| BonJovY a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa o iubesc dar sa o si insel deoarece ea devenise enervanta si gaseam una mai interesanta ca ea si nici nu voiam sa o las nici pea ea si mna atunci o inselam. In cazul mei e buna ideea dar fata de ea nu. E o prostie.