| Emma a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ati face sex oral cu o fata pe care nu o iubiti?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce rost are asa ceva e scarbos si nici nu ofera placere...eu am probat cu una si nu mi-a placut e naspa rau

| GyeBaek a răspuns:

Nu, dar nici cu fata pe care o iubesc nas face, sexul oral mi se pare scarbos si animalic.

Răspuns utilizator avertizat
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Da ,de ce nu?

| Pain a răspuns:

Da, normal, da' depinde si cum aratalaughingSi foarte adevarat si ce-a zis Alex Stylebig grin, bine faci sex oral uneia care n-o iubesti daca esti singur, daca esti cu cineva se numeste inselattongue

| adrian_3467 a răspuns:

Toata lumea o face, toti vor reciprocitate.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexSadik a răspuns:

Normal ca da... este o chestie din curiozitate mai ales daca vrem sa tinem fata langa noi am face orice pentru a o prosti mai ales daca arata bine... nu vorbesc eu ci toti baietii

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Nu cred oh go on...Adica daca nu o iubesti ce rost are thinking Totusi unii o fac din curiozitate...

| ecstasy:* a răspuns:

Eu am sa iti raspund cat pot de sincer eu merg pe conceptul ca astept fata perfecta la care sa tin si care sa tina la mine deci nu as face decat daca e aceeasi persoana

| Lol_1641 a răspuns:

Sigur, o poti face si din placere nu neaparat din dragoste pentru respectiva!winking

| nebunDUPAtine a răspuns:

Depinde de baieti tongue uni da alti nu... eu unu prefer pe prietena mea si atat

| alexx_8375 a răspuns:

Aha, decat gay nu vor sa o facawinking

| JustStitch a răspuns:

Da