| hamster a întrebat:

Intrebare pentru. baieti... v-a spus vreodata o fata ca e pe stop, sau menstruatie, luati-o cum vreti voi, dar nu una cu care sa fi intretinut relatii sexuale, pur si simplu o iubitzica

3 răspunsuri:
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Da si care e problema?hee hee sau am mai intrebat-o eu big grin

| RestricT a răspuns:

Da, foarte multe colege mi-au spus asta. Le intrebam din pura curiozitate de ce nu vin la sport, si mi-au spus. Alta fata am intrebat-o de ce o doare burta si la fel mi-a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu a fost mare lucru parerea mea.
si iti poti da tu seama daca este pe stop sau nu... daca te intelegi bine cu ea, iti vei da seama dupa cum vorbeste, cat de interesata este in unele lucruri...