| IIIx333III a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va plac fetele care ar face orice pentru a va cuceri?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Orice" e un termen relativ. Dacă prin orice înţelegi înşelând şi minţind în stânga şi-n dreapta ca să mă îndrepte spre ea, atunci NU categoric. De ce? Pentru că mi-aş simţi mâna forţată şi nu-mi place când cineva îmi forţează mâna.
Dacă prin "orice" înţelegi renunţarea la orgoliile stupide de genul "îl plac dar să facă el primul pas, eu doar dau frumos din gene şi dau semnale inexistente ca să vină el căţeluş la mine" atunci DA categoric. Chiar aş aprecia pentru că e o primă dovadă că ştie ce vrea. Or... femei care să ştie ce vor, greu de găsit în ziua de azi.
Salut.

| Азбука a răspuns:

"Ambrus a răspuns:
Nu! o sa le cred prea desperate si nu o sa imi placa."
- Vulpea unde nu ajunge, strugurii sunt acri laughing
Lasa modestia si recunoaste ca si tie, si altora le-ar placea sa vada "desperarea" fetelor pentru a-i cuceribatting eyelashes

| pwp a răspuns:

Eu cred ca baiatul ar trebui sa faca tot posibilul sa cucereasca o fata!

| crissnebb83 a răspuns:

Daca dai de una de acest gen poti profita un picutz dar. nu nu imi plac

| Ambrus a răspuns:

Nu! o sa le cred prea desperate si nu o sa imi placa.

| mihaitza90 a răspuns:

Nu trebuie sa faca orice ca sa iti dai seama la un moment ca ea chiar vrea sa fie cu tine.doar sa faca ceea ce trebuie(nu ma refer la sex si alte prosti)cum ar fi sa te invite prin parc sau la un suc si sa iti zica ca te place si dc iti place si tie de ea ii zici si tu, apoi faceti voi sa ramana relatia unita

| gendermiss a răspuns:

Nu! mi sa int. in generala erau 3 fete de la clase diferite care faceau orice pentru a fi impr cu mine.