| ariana_7755 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:va plac fetele grasute, plinute?

Răspuns Câştigător
| alexutzza_1516 a răspuns:

Buna, multi baieti le plac fetele 90 60 90...pentru ca ei apreciaza mai mult fizicul decat sufletul...si e pacat pentru ca sunt multe fete plinute dar cu un suflet de "milioane"

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu va exista pentru ele un loc in inima unui baiat sau barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai daca nu va plac fetele slabe mai baieti uitati-va la voi ca vreti fete grase sau nu stiu ce cu sanii dar voi aveti mai,, un corp sau ce numai femeia trebuie sa fie asa?

| Byencutzz a răspuns:

Din ce se discuta mi-am dat seama ca unii baieti cand au auzit gresute se gandesc ca la 15 ani sa avem 100kg. ma rog fetele
nu este asa eu cred ca adirana s-a referit la fetele de 15 pana'n 60?
sper ca n'am inteles gresit totusi ai zis grasute nu grasehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat sa ai 90 60 90...eu ador fetele mai cu carnita pe oase

Răspuns utilizator avertizat
| Maryus_Maryus_1983 a răspuns:

Da imi plac foarte mult sper si imi doresc foarte mult sa-mi gasesc si jumatatea dar sper sa fie plinuta