| ariana_7755 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:va plac fetele grasute, plinute?

Răspuns Câştigător
| alexutzza_1516 a răspuns:

Buna, multi baieti le plac fetele 90 60 90...pentru ca ei apreciaza mai mult fizicul decat sufletul...si e pacat pentru ca sunt multe fete plinute dar cu un suflet de "milioane"

37 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt fata dar pot sa iti sp parerea mea happyCred ca daca cineva te iubeste te iubeste asa cum estihappyDoar nu renunta un baiat la o fata numai pentru ca aceasta este grasa big grin

| Silvia a răspuns:

Eu nu am probleme cu kg insa mi-as dori mult ca baietii sa nu aleaga fetele dupa kilograme...
@DarKjoceR sa stii ca te apreciez pentru opinia tawinking

| Encore a răspuns:

Sincer mie deloc...
Imi plac doar cele slabe, potrivite...

| Ben. a răspuns:

Da! mi-am, mi-am!

| Byencutzz a răspuns:

Din ce se discuta mi-am dat seama ca unii baieti cand au auzit gresute se gandesc ca la 15 ani sa avem 100kg. ma rog fetele
nu este asa eu cred ca adirana s-a referit la fetele de 15 pana'n 60?
sper ca n'am inteles gresit totusi ai zis grasute nu grasehappy

| BUBULINA a răspuns:

Sunt fata
pot sa raspund?

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, nu il int km aratiwinking! Nici 100 de kg la 15-16 ani laughing dauneza

| urbanghost a răspuns:

Depinde ce intelegi prin plinute, imi plac fete potrivite, nici prea slabe dar nici cele de 3 ori cat mine laughing

| DarKJoKeR a răspuns:

Sunt baiat si parerea mea a fost mereu:fizicul nu conteaza happy

| hanry a răspuns:

Nu

| yonut088 a răspuns:

Da mi-e imi plac fetele plinute dar sa nu depaseasca 80 Kg ca e de rau straight face

| spin a răspuns:

Acuma depinde:daca te referi la un pic plinute e ok, dar daca te referi la 4 pe 4...nu mersi.prefer singurlaughing

| Cristiano_4083 a răspuns:

Pai mie imi plac si mie mi-ar placea de tine daca te-as cnostehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 63 de kg si 1, 61...si am 15 ani...de vreo 2 ani sunt tot stresata pentru ca sunt mai plinuta...bine.sunt multi baieti la care le place de mine dar nu sunt niciodata multumita de mine si gandesc f pesimiststraight face desi cateodata imi zic in gand k cine ma place ma place si asa...eu cred ca sunt draguta. cel putin asta spun prietenii mei si toti pe care ii cunosc si ma cunosc...la urma urmei asa e.la baietii din ziua de azi le plac fetele slabe... dar sa stiti k sunt multe fete slabe care nu au suflethappy nu am ciuda pe ele deloc. dar asa e... acum la fiecare cei place:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor dupa ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, baietii sunt baieti, personal intotdeauna ma voi uita dupa una "buna" adica 90-60-90. Dar daca voi vrea o relatie as prefera sa o am cu o persoana la care sufletul conteaza.Eu sunt putin mai grasut, nu mult. si au fost fete gen 90-60-90 care m-au rugat sa fiu cu ele, si nu am dorit... pur si simplu nu aveau acea caldura sufletului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult dar nu am avut noroc sa fac cunostinta cu nici una pana acum de si imi doresc mihai_cmb 84

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca baieti prefera fetele potrivite, adica nici anorexice si nice cele big mama happy...intre 50 si 60 de km parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac fetele plinute pentru ca sunt frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 18 ani si am 92-62-86

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doar frati si vad ca numai dupa cele slabe se uita si le plac eu sunt mai grasuta am 63 de kg si 175si prietenului meu ii place cum sunt pentru ca cele de 45 pana la55de kg nu au nici o forma doar oase acum depinde de baiat la uni le place sa aiba fata si ceva carne pe ea la alti le plac scheletii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihi eu is grasuta si frumoasa si ma mandrsc cu formele melelove struck nu sunt grasa sunt plinuta doarlove struck si e mai bine decat sa am 45 de kg sa arat ca un scheletrolling on the floor) tot timpu am fost placutalaughing si oh go on nu sunport aia care se uita numai dupa 2 bete imfipte-n curlaughing) pnm pe ce pun ei mana? simt numai oaselerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna fetelor eu nu sunt nici gras nici slab pur si simplu normal zic eu... dar imi plac fetele mai plinutze ce sa fac daca ele m atrag sunt ceva fete din buc pe aici? va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scuze ca va spun dar eu am 13 ani 1. 57 43 kg (sunt slabuta) 68-63-75 sut cam lata in solduri sani mai mici dar nici chiar mici... dar credeti-ma ca baietilor le plac mai mult fetele mai plinute(stiu din propria experienta) am 3 prietene cele mai bune 1 are sani si fund deci chiar are doar ca e cam scunda 1. 50 sh pare ca e grasuta are succes la baieti alta are 1. 64 sani nu prea mari da mai mari ca ai mei eu sh cealalta prietena nu are aproape deloc sani nici fund sau asa dar nah asta vreau sa zic ca eu totusi sunt slaba si nu sunt rea mai rele cele cu portbagaj sh balcoane daa nha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

, fa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu va exista pentru ele un loc in inima unui baiat sau barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da