| Marya_9947 a întrebat:

Intrebare pentru baietii :]. Ce va excita cel mai mult la o fata? Vorbe gesturi etc.:] Funda:].

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic daca o vad ca se pune cicalitoare ma urc in cabina trag perdelele si ma culc daca bate la usa plec si ma opresc la urmatorul servicewinking

| Damian a răspuns:

Mai sincer vorbele si gesturile nu ma prea excita, un sex da...

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Sa ramana decat in chilotzei si sa bage o melodie si sa danseze la mine in bratze si sa se frece de "Cuc" laughing Si dupa aia sa ma intinda in pat si sa facem prostioare si sa geme frumos... Si sa fie si ea d`asupra :X:X:X:X:X

| Crazy Penguin a răspuns:

Imi place cand isi musca buzele, mi se pare un gest feminin si da bine la orice fata

| adryan_6339 a răspuns:

Deci chestia cu excitatul e mai grea depinde de persoana laughing parerea mea tongue, deci cum arata e nr1 normal pentru orice baiat, nr2. felul cum gandeste si se exprima laughing si partea a- 3- a cu cat se lasa mai greu cu atat e mai bine ...ca devi din ce in ce mai interesat de acea pers laughing am patit-o stiu si eu si uite relatia a mers ani buniwinking bfta :*