| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru barbati: cum reactionati in cazul in care ajungeti in pat cu o fata foarte draguta dar care are vergeturi? acordati importanta acestui aspect? mersi happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fetele intotdeauna isi fac acest gen de probleme(am burta,am sanii mici,am vergeturi, oare o sa-mi spuna ceva?). Baietii sunt atat de "orbiti" de patima ca si daca ai avea copite nu ar comenta nimic! Si, chiar daca trece.patima,ochii lor intotdeauna se vor opri pe un umar,un san, un picior, nu vor stii ce sa admire mai intai din atata goliciune.Fii tu si nu-ti mai fa nici o problema! Bafta!

3 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Pai si ce au vergeturile? Pe mine nu ma deranjeaza cu nimic. Din contra.

| remus a răspuns:

Ce vergeturi... pentru piept dau si picioarele la o parte.

| paulthegame a răspuns:

Sigur ca nu, trecem la treaba