| ionuTZax3 a întrebat:

Intrebare pentru fete!
Ati fost vreodata in acelasi timp cu doi baieti impreuna?
Sau ati putea fi?
Si daca ati fost...cum v-ati simtit?
(Doar asa, de exemplu sa va sarutati cu unul si sa aveti contact sexual cu altul)

Eu sincer am patit asa...
Pana dupa masa eram cu unul(Care aveam contact sexual sau nu) si seara cu altul,(Cu care ma sarutam si ma jucam)
Dar sincera sa fiu nu simteam nimic...
Pentru mine era foarte normal...
Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Raine bun raspunsul tau tongue pai cred ca e varsta (la care ti se pare totul normal), nu ai simtul responsabilitatii, nu ai trecut inca printr-o dragoste mare si adevarata, nu ai respect nici fata de tine si nici fata de altii. Cred ca stii cum sunt percepute fetele (din simplul fapt ca iasa la o plimbare sau la un suc strict AMICAL cu alti baieti avand si iubit) dar mai cand fac chestii de genul care le-ai facut tu? happy
Nu te supara pe mine, nu e o insulta adusa la persoana ta si actiunilor tale, dar cam asa sta situatia (cu noi fetele).
Si ca sa-ti raspund la intrebare: NU, nu am fost niciodata cu doi baieti in acelasi timp, din purul adevar ca ma consider o fata la locul ei, cu capul pe umeri, cu constiinta si cu suflet happy iar din acest aspect sunt si foarte respectata in orasul meu (niciunde nu ai sa auzi ca sunt pana**** sau cu***) cu toate ca am mai multe cunostinte baieti decat fete, mai multi prieteni baieti decat fete, gata oricand sa-mi sara in ajutor daca am vreo problema, vreun necaz.
In viata sa stii si tu, ce dai aia primesti, iar daca nu s-au intamplat in acelasi timp sa nu crezi ca roata nu se va intoarce si asta in defavoarea ta.
Si aaa... minciuna da, are picioare scurte (care pot dura si ani) dar tot se descopera candva.

Pupici si sa ne auzim la o gandire mai matura happy
:*

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In primul rand fetitso du'te la un psiholog. happy si pana la urma nu stiu ce te'ar interesa ce au facut altii, vrei sa vezi daca toate fetele sunt ca tine? iti spun eu ca majoritatea da sunt ca tine. ok esti cun 2 baietii in acelasi timp, e clar ca nu tii la nici unul, dar de la a fii pana la a face sex e cale lunga dragutsa. tu nu ne demonstrezi decat ca ai un caracter de nimic, si in primul rand faci asta pe pielea ta.eu iti sugerez sa te schimbi, asta pana nu ajungi balerina pe centura.

| Razvan a răspuns:

Nu prea imi place sa ma joc cu oamenii care nu mi-au dat niciun motiv intemeiat sa o fac.Cred ca un baiat imi este de ajuns

| fabiola a răspuns:

Daca ai patit asa...nu iubesti pe niciunul! Trebuie sa faci deosebirea intre amici si iubit, dar pana atunci mai trebuie maturizare!

| AndaWest a răspuns:

Si mami tau stia unde esti? sa te casapeasca putin cu barditza? tu-ti ceara ta de fatastraight face

| raine a răspuns:

Citind intrebarea asta nu inteleg de ce ai vrut neaparat sa specifici in anterioara intrebare a ta ca ai facut dragoste nu sex.
pentru ca e clar ca ai facut SEX. dar iti mai trebuiesc ani si multi neuroni sa-ti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt si ca sotu si ca amantu
e super tare
adrenalina la maximm

| ionuTZax3 explică:

Dar nu a fost sex... a fost petting sau cum il numiti voi

| ionuTZax3 explică:

Si apropo, eu am dat doar un exemplu