| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete:
"Ce aţi face dacă cea mai bună prietenă a voastră ar rămâne însărcinată cu iubitul vostru, dar s-ar mărita cu alt băiat?"
Cel mai bun răspuns primeşte fundiţa

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Exact ca şi @Contrast mi-aş părăsi iubitul şi aş rupe orice legătură cu prietena în rest să se descurce fiecare cum poate.

5 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

"Prietena" mea nu ar mai fi prietena mea, sotului ei nu m-as obosi sa-i spun nimic pentru ca "daca nu poti face bine, nu fa nici rau"(desi poate amaratului i-ai face un pustiu de bine...), iar "iubitul" meu ar deveni istorie...

| Adina a răspuns:

Mi-as da seama cat de mult a tinut "iubitu" la mineoh go on
Adica deloc daca a facut asa cevahappy
Si l-as injura de l-ar lua toti dracii.
Si prietena nu ar mai fii prietenaoh go on
Iar baiatu ala ar fi idiot ca sa se casatoreasca cu asemenea fata.laughing
tongue

| carmi_6480 a răspuns:

As uita si de ea si de iubit si mi-as vedea de viata mea, as incerca pe viitor sa-mi aleg mai bine prietenele si iubitii si...pentru ca merita i-as spune celui cu care vrea sa se castoreasca "isprava''viitoarei sotii.

| CristineDelaruss a răspuns:

As bateo mar!blushing

| Fetitzzzza a răspuns:

PFF, in primul`rand, aia nu s`ar mai numi prietena, Iubitu`ar trebui sa plateaska pensia alimentara ca ma gandesc eu ca asa e normal pentru copil, din partea mea i`as obliga sa se kasatoreaska daca tot au facut un kopill