| SunshineGirliuli a întrebat:

Bună TPU am si eu o intrebare, ce ii face fericiti pe baieti? Cum poti sa ii arati la un baiat ca il iubesti, sunt acasa la iubitul meu si vreau sa ii arat ca il iubesc in alt fel cum o fac eu de obicei. Cele mai bune rasp. primeste fundiţă love struck

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană. Oricum ar fi fiecare dintre noi ne simțim iubiți atunci când putem avea încredere în cineva, putem fii sinceri cu acel cineva și viceversa, când persoana iubită ne dă atenție și nu ne ignoră, ne ascultă și ne înțelege. Și tot așa.

34 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină romantică.
Dar el ce face pentru tine, apropo?
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Dar când te-am invitat la cină, de ce m-ai refuzat?
Nu mai vrei să mă violezi?

| TeoPT a răspuns:

Esti acasa la el si stai pe TPU. What the Hell is wrong with the world?

| h3r a răspuns (pentru TeoPT):

A mai și întrebat ce să facă cu el, acasă la dânsul...

| fabiola a răspuns:

Mai bine incerca sa-ti faci fericiti parintii.Mergi acasa si apuca-te de studiu!

| nesuferit a răspuns:

Alte variante in afara de sex nu prea vad

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Sex! Cat mai pasional.smug

| Demonull a răspuns:

Primesc* sa speram ca a fost doar o greseala fara intentie, asta este 1 la mana
2 la mana, nu o sa -ti poata raspunde nimeni la intrebarea ta deoarece nimeni nu il cunoaste pe amicul, prietenul tau.Lumea isi da cu parerea dar uneori socoteala de pe „TPU„ nu se potriveste cu realitatea.

| Demonull a răspuns (pentru Demonull):

Poată (m-ai molipsit)

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Dragă Sunshine eu îs băiet, şi pe mine cel mai fericit, îţi spun drept, mă fac lovelele! Când am tufa de lovele în buzunar am cele ai bestiale erecţii! Chestie psihică, nu ştiu dacă mă înţelegi!

| Exilee a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Te fac lovelele fericit? Mi-emi place sa fiu mai ''MAi A-HA-HA!''
Nici nu stii ce ''cool'' ma simt laughing

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Este gresit sa inversezi ordinea prioritatilor, caci unde este comoara voastra acolo va fi si inima! Posesiunile materiale nu sunt rele daca stim cum sa le administram, atitudinea inimii conteaza.

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Doamna Gigi, eu spun una şi mata îmi spui alta!

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Vai, m-ai impresionat, dar iti mai lipseste ceva.

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Să mă fac penticostal, aşa-i? Aşteaptă, că o să mă fac!

P.S. Ţi-am spus cam multe despre mine!

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Şi nu eşti persoana potrivită să ştii multe informaţii!

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Daca cunosteai Cuvantul, ai fi stiut ce vreau sa spun! Dar se pare ca ai o problema cu penticostalii. Mai cunosc pe cineva care este un bun religios, dar uraste sa faca ceea ce trebuie, ce cere Domnul Isus. Legile sunt facute,noi trebuie sa le respectam nu sa le schimbam. Stiu ca pocainta nu place oamenilor, nici pe Domnul Isus nu L-au iubit. Nu poti sa fi si cu Dumnezeu si cu lumea si placerile ei. Cine a spus ca o denominatiune te poate mantui?!
Stai linistit ca nu ma intereseaza sa adun informatii despre persoana ta foarte importanta!

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Mă laşi? Este a treia sau a patra oară când te dai deşteaptă în faţa mea! Eu te las să te manifeşti cum vrei cu mine, dar s-ar putea să vină o zi în care scot tunurile din silozuri şi le pun pe tine! Ai grijă! happy

"Daca cunosteai Cuvantul, ai fi stiut ce vreau sa spun!"

La asta se referă vorbele mele de mai sus! Dar eu aş vrea să te întreb altceva, unde am greşit? Ce fac eu şi tu nu faci? Ce ştii tu şi nu ştiu eu?

"Dar se pare ca ai o problema cu penticostalii."

Aşa ai tras concluzia? Ia citeşte mesajele mele, de unde rezultă ca sunt pornit rău de tot împotriva voastră? Recunosc ca vă consider nişte penibili atunci când vă scălămbăiţi pretinzând ca vorbiţi în limbi, în rest sunteţi oameni simpatici.

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Te las! Nu stiu de ce ti se pare tie ca eu ma dau desteapta, dar, ma rog, este doar impresia ta. Eu cred ca tu esti prea orgolios si mandru ca sa primesti sfaturi de la o penticostala. Sa fi iubit!

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Se scrie "fii" nu "fi"!

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Mersi.
Acum cine se da destept?!

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

"Acum cine se da destept?!"

Eu mă dau deştept, recunosc! Dar mă dau pe drept!

"Eu cred ca tu esti prea orgolios si mandru ca sa primesti sfaturi de la o penticostala."

De unde ai dedus că sunt orgolios şi mândru?! Eu am citit mai demult cuvintele de mai jos şi niciodată nu îi port pică celui care mă sfătuieşte, mai mult îl respect pentru că se gândeşte la mine şi la o soluţie pentru problema mea. Aşa că nu afirma lucruri de care nu eşti sigură!

"... dojeneşte pe cel înţelept, şi el te va iubi.
9. Dă sfat celui înţelept, şi el se va face şi mai înţelept; învaţă pe cel drept, şi el îşi va spori ştiinţa lui.
10. Începutul înţelepciunii este frica de Dumnezeu şi priceperea este ştiinţa Celui Sfânt."

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Reciproca este valabila!

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

No, acum ca mi-a trecut supararea, o sa iti spun ce doream sa scot in evidenta. Stii intamplarea din Matei 19 cu tanarul bogat care era un bun crestin, pazea poruncile, dar problema lui nu erau posesiunile ci atitudinea inimii. Ele erau o prioritate in inima lui, iubea mai mult banii decat pe Dumnezeu. Nu trebuie sa iti lipesti inima de ei, banii sunt pentru a fi folositi, nu iubiti. Capisci?!

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Si, ho capito! Sai parlare italiano?

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Nu, dar imi place. Am avut un prieten italian.

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Inainte de?

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

De casatorie, ce credeai?

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Aha! Inseamnă că te-a marcat având în vedere că şi acum vorbeşti italiana! happy

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

laughing
Nu, deloc. El dorea sa ne casatorim, a fost de doua ori in Romania, imi trimetea pachete, dar eu iubeam pe Gigi!

| NuMaSuporti a răspuns:

In primul rand fa-l fericit punand mana si invatand cat de cat romana, ca sa nu aiba o inculta/semi analfabeta langa el
"Cele mai bune rasp. primeste fundiţă

In cazul meu pot gasi o scuza de ce nu scriu fluent in romana, dar in al tau? Sau esti de etnie rroma?

| justU a răspuns:

Cumpără-i un bax de bere, uitaţi-vă la fotbal, ţâţe, sex oral. laughing Eu aş fi fericit daca mi-ar face asta prietena laughing

| anonym000000 a răspuns:

Spune-i lucruri frumoase, alintal, spune-i ca il iubesti happy uneori baietilor le place sa fie alintati, si sa fie iubiti tongue poti arata iubirea si sa il faci fericit si in alte moduri in afara de SEX happy bAFTA

| emidin20 a răspuns:

Hmm... daca esti la el acasa e bine. Daca vrei culcate cu el la-i face foarte fericit(iti garantez asta).