| Ppitzzi a întrebat:

Intrebare pentru fete... ce va face sa va indragostiti de un baiat atunci cand il vedeti si stai de vb cu el?

8 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Pai daca e simpatic, si daca imi place cum vorbeste, felul de a gindi, si cum se poarta cu mine. Daca are un zimbet frumos, si ma priveste cu placere, ma da jos. Iar daca imi mai face compliente, ma indragostesc pe locbig grin

| Sabyynna a răspuns:

Nu m-am indragostit niciodata la prima vedere. Trebuie sa vorbsc cu el, sa il cunosc.

| CloseToYou a răspuns:

Ochii,zambetul,tonul vocii, gestica fetei, a corpului...Si acum sa explic:ochii,deoarece ei tradeaza totul, personalitatea, emotiile; zambetul-un zambet sincer si cald arata ca baiatu e...sincer si cald happy. Dupa gestica iti poti da seama de sentimentele pe care i le provoci tu.De exemplu, baiatul care imi place are tendinta sa isi bage mainile in buzunar si sa priveasca in alta parte zambind atunci cand il surprind ca ma priveste, ceea ce mi se pare foarte dulcebatting eyelashes.

| CaritaDeAngel a răspuns:

Frumusetea interioarawinking Caci daca te indragostesti de sufletul cuiva, te vei indragosti intru totul atunci cand te astepti mai putin. E ceva gen: vezi un mar, mare, frumos. vrei sa-l mananci si descoperi ca este stricat in interior, are un vierme. vezi un mar care nu prea iese in evidenta, ba chiar are coaja un pic uratica, il tai si este sanatos in interior. Tu pe care l-ai alege. In ziua de astazi toti sunt de acord cu frumusetea interioara, dcar majoritatea lesina dupa ambalajewinking

| Lime a răspuns:

Zambetul, ochii, atitudinea si personalitatea, sau daca se aseaza timid pe scaun cu mine si ma priveste in ochi si imi zambeste. Daca mai are si gropite si mai e si brunet cu ochi albastri... laughing - dar deja cer cam multe

| Geo_6329 a răspuns:

Atitudinea lui, gestica.comportamentul.felul in care vorbeste, felul in care se exprima.:d trebuie sa fie un baiat cu capul pe umeri si matur.sa inteleaga bine lucrurile.nu un pampalau big grin

| Pawesome a răspuns:

Daca e sincer si amuzant big grin

| Catystar a răspuns:

Eu ma indragostesc de un baiat numai daca e inteligent, amuzant, imi face multe complimente si daca e educat. Funda?