| Sebastian222 a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grinpuppy dog eyes Va place baiatul care are simtul umorului,care e romantic cand se indragoste-te si e iubit la fel si care ar face orice pentru persoana iubita, si care e timid in unele situatii?laughing

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

laughing
Sunt baiat, deci nu stiu cat de relevant e raspunsul meu, pentru tine.

Majoritatea fetelor zic ca isi doresc un asa baiat, asta cat timp arati si bine din punct de vedere fizic.happy

Personal, iti dau un sfat: NU FII FRAIER!

De ce, zic asta?
Simplu. Fetele isi doresc genul asta de baiat, insa doar in particular (in intimitate). In viata, trebuie sa fii dur, sa inveti sa te descuri si sa stii cum sa te descurci (asta include inteligenta, educatia, un caracter ceva mai dur).

Daca esti timit in unele situatii, e ok, daca esti timid mereu nu e prea bine, pentru tine.

Fii romantic, dulce, timid, cu cine trebuie si cand trebuie, in rest fii mai dur, lumea e dura si cruda.

Sper, sa nu te fi deranjat nimic din ce am zis!

| Sebastian222 explică (pentru ZambetulNebuniei):

Chiar deloc nu m-a deranjat, chiar mi-a placut sfatul tau mersi!

35 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Da e dragut, dar prea mult romantism ma dezgusta vorbesc in numele meu. Depinde in ce fel de situatiihappy da ar fi dragut de ce nu.

| h3r a răspuns:

O doamne, unde-ai stat ascuns?!
Sigur.

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

Tu crezi ce spui?

| h3r a răspuns (pentru thefighter1):

Ce aveți mă azi?
La ce te referi?

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

Azi e marti, 3 ceasuri rele, la mine au fost vreo 5

revenind, tu chiar crezi cand zici ca iti place tipul de baiat mentionat mai sus?(in intrebare)

| h3r a răspuns (pentru thefighter1):

Dar cu ce te deranjează pe tine gusturile mele?

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

Am zis ca ma deranjeaza?
dc te ataci si nu-mi raspunzi la intrebare?

| h3r a răspuns (pentru thefighter1):

Atunci de ce nu crezi în ceea ce zic?

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

pentru ca eu cred ca nu e adevarat
pentru ca eu vad altfel lucrurile
pentru ca eu cred ca nu stii cu adevarat ce vrei
probabil ca nu ai trecut prin multe inca
cati ani ai?

| h3r a răspuns (pentru thefighter1):

Vai, alt Dumnezeu aici.
Dar de unde știi tu ce nu vreau și ce nu?
Ți-ai petrecut timpul lângă mine?
Am o vârstă, am trecut și n-am trecut, dar pentru asta tu poți respira pentru ziua de mâine, nici-o durere să n-ai tu de viața mea, gusturile mele!

Era important să te bagi în seamă?

| Chrisz a răspuns (pentru thefighter1):

Ce te doare pe tine ce crede ea? ...Vezi'ţi de mucii tăi, c***tule, că eşti leşinat de foame...Toţi sunteţi şmecheri în spatele pc'ului, dar în realitate vă este lipit stomacul de spate de foame!

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

inca te ataci laughing
sunt atatea de zis.

discutia asta aici devine penibila, lasa-mi id-ul tau si poate iti dau add sa ne lamurimwinking
am un motiv pentru care as continua-o

| thefighter1 a răspuns (pentru Chrisz):

Baai bute, tu de unde ai mai rasarit?laughing)))) vezi-ti de laba ta si de filmele tale porno, eu cu domnisoara incepusem o discutie care probabil ar fi devenit interesanta

| h3r a răspuns (pentru thefighter1):

Așa sunt eu, mă apăr când se trezește un oarecare să comenteze.

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

Vad ca tot nu intelegi.ti-am pus o intrebare si te-ai atacat
vrei sa-ti desenez ca sa intelegi mai bine? :d

ps: uite de aia voiam sa continuam discutia in alta parte, se mai trezeste cate un linge *** de asta care face pe duru aici fara rost si pe care daca l-as fi vazut in realitate probabil ca i-as fi tras 20 de pumni in bot de il refuzau 3 salvari happy

| Chrisz a răspuns (pentru thefighter1):

După scris îmi dau seama că eşti un minor terminat, care nu are nici un viitor...Păi măcar pe net să ai POSIBILE discuţii cu domnişoare, că în societate eşti refuzat... Când zici de filme porno te referi la mama ta?

| h3r a răspuns (pentru thefighter1):

Păi nu mi-ai pus o întrebare, tu ai comentat, de parcă vorbea-i în locul meu.
Cum s-a trezit el, te-ai trezit și tu.

Ce avem de discutat?

| thefighter1 a răspuns (pentru Chrisz):

Cred ca esti ruda cu nikita, faci niste afirmatii de mi se indoaie ****.
hai ba labagiule, se vede ca **** de te ustura curu

| thefighter1 a răspuns (pentru thefighter1):

*** de te ustura...*

| Chrisz a răspuns (pentru thefighter1):

Tu să dai pumni, mă? Poate în stomac, să'ţi revină la loc.Hopa, vrei id'ul ei, trebuia să zici aşa de la început, că eşti un cerşetor de id'uri, nu că ai motive să nu o crezi.Vai pielea ta de copil refuzat ce eşti, născut pentru alocaţie!

| thefighter1 a răspuns (pentru h3r):

Nu, ai inteles tu gresit.
de discutat problema baiatului care a pus intrebarea mai sus

| Chrisz a răspuns (pentru thefighter1):

Auzi, învaţă să scrii pe urmă să mă cauţi şi să ceri id'urile fetelor...Şi o persoană cu mâinile amputate scrie mai bine ca tine, iar de poza de la profilul tău nu mai zic, dacă ai fi pus o poză cu tine sigur ai fi primit ban automat, căci se speria robotul când trebuia actualizat avatarul.laughing

| thefighter1 a răspuns (pentru Chrisz):

Da, in stomac mamei ta cand se ineaca cu... laughing)))))
hai ma canta la alta masa, daca nu tare mi-e ca o sa canti la saxofonu meu(cu gusa)

| Chrisz a răspuns (pentru thefighter1):

Ţi'ai dori tu să ajungi la curu' lu' mama, nepotule...Ţi'am zis, treci pe la şcoală, că eşti deficitar, pe urmă fă pe smardoiul pe net, că te bate limba română, ratat jegos ce eşti.

| thefighter1 a răspuns (pentru Chrisz):

Ce terminat esti, sa mor eu laughing
adevaru e ca pe net n-ai cum sa-ti dai seama cu cine vorbesti, poate si tu oi fi vreun smecher de asta si nu un frustrat, nu stiu laughing hai ca mi-a facut placere, bft

a, pentru fata cu care vorbeam mai devreme, nu-mi mai trimite mesaje sa-ti dau id-ul meu ca vrei sa vorbesti cu mine ca numai am chef, m-ati plictisit

| Oana92 a răspuns:

Mai intrebi? e perfect:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal.Ar fi baiatul ideal pentru orice fata

| TreiSurori a răspuns:

Daca fetelor le arati timiditatea, romantismul din prima or sa creada ca sunt luate la misto.Tocmai asta vorbeam ieri cu un prieten care spunea ca dupa ce si a dat tot sufletul si a fost romantic, trimitea poezii iubitei.l a parasit pentru ca cica e prea "dulce"
de aia, fii mai nesimtit cu ele la inceput.ele vor sa te schimbe in bine.

| Larisssaa a răspuns:

Din ce ai spus tu...
Pentru mine ar fi băiatul perfect...
Dar mai am de căutat... laughing

| simina96 a răspuns:

Ar fi baiatul perfect cel putin pentru mine.Dar pacat ca baieti din astia intalnesti foarte rar, mai mult in telenovele ii vezi. laughing

| h3r a răspuns (pentru simina96):

Și când te gândești că în realitate sunt mai ceva ca femeile...le schimbă ca pe șosete, ce să mai!

| simina96 a răspuns (pentru h3r):

Din pacate da!

| thefighter1 a răspuns:

Ne le place, nu fi prost laughing

| Wewillrockyou11 a răspuns:

Acel baiat este iubitul potrivit! Cand ai pe cineva iti trebuie simtul umorului ca sa nu plictisesi! Romantismul est ecel mai important lucru intro relatie! Bafta